Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie myłam dziecka a ma pół roku

Polecane posty

Gość gość

Wkładam do kapieli codziennie, ale tylko żeby moje dziecko poleżało w wodzie, troche się pomoczyło.Nigdy do tej pory a moja własnie pół roku nie myłam dziecka mydłem czy płynem. Nigdy nie miało mytych wloskow szamponem. A to wszystko za namową lekarza, który zasugerował mi, ze po pierwsze dzieci sie nie brudzą, nie pocą a wystarczająco meczymy pupe dziecka chusteczkami. A po drugie, że myjąć za czesto moje pierwsze dziecko zafundowałam mu alergie i rozne dziwne sprawy skórne. Zaparłam sie w sobie i drugiego nie myje , skóra piekna, dziecko nie śmierdzi wbrew pozorom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytrzyj tyłek chusteczkami po kupie i powachaj jak dalej smierdzi, jestes brudasem i szkoda mi tego dzieciaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też długi czas kąpałam tylko w wodzie i nie widzę w tym żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy mozna podyskutować bez wyzwisk ? bo ja nikogo nie obrażam. Tak, nie myje dziecka niczym tylko wodą.Ma sie bardzo dobrze a co dla mnie najwazniejsze, nie ma problemów skórnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ma 10 m-cy i czasami kąpie ją tylko w samej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moim dzieciom do 6 lat myłam włosy zwykłym mydłem bambino, było piękne, gęste i błyszczące niestety, potęga reklamy - zaczęły myć szamponem co najśmieszniejsze, jak się zacznie używać szamponu, to nie można wrócić do mydła, już się dobrze nie myje i włosy się kleja, ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×