Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szuvcio

Programy do mailingu i newsletteru

Polecane posty

Gość szuvcio

Chodzi o mailing i newsletter. Czeka mnie regularnego wysyłanie czegoś takiego do dość pokaźnej liczby adresów i przydałby się jakiś program, który ułatwiłby mi to zadanie. Osoby zorientowane proszę o wypowiedź. Jaki program by się nadał i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzodkiewka26
Sporo wiadomości na miesiąc za darmo można wysłać przez freshmail. Dobry program, łatwo integrujący się z aplikacjami, pozwala zobaczyć, czy wiadomość przejdzie przez antyspam. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ququryku
Statystyki też przemawiają za taką formą reklamy. E-mail marketing jest zaraz za pozycjonowaniem i płatnymi linkami w skuteczności reklamy, jak mówią badania Custora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzodkiewka26
Często jak dostaję mailing, to zniechęca samą konstrukcją treści i słabym spersonalizowaniem, szczególnie, gdy program anglojęzyczny. A we wspomnianym FreshMailu jest o tyle lepiej, że dostosowuje się do j.polskiego (odmiana imion, rozpoznawanie płc**** imieniu, itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreonek
No i inbox test, który pozwala sprawdzić, jak mailing będzie wyglądać w różnych systemach pocztowych. Nie ma dzięk itemu takiego ryzyka, ze coś się posypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuvcio
Zaufałem waszym poradom i freshmailowi i nie zawiodłem się. Prosta obsługa i wgląd we wszystko, co się dzieje z mailingiem. Przydaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2121
Polecam http://graphicmail.com.pl/ - jest bogaty funkcjonalnie, a do tego łatwy w obsłudze, bardzo intuicyjny. Coś na poziomie freshmaila, ale lepszy cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×