Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wpadłam na to by być policjantką

Polecane posty

Gość gość

jest tu jakaś mama policjantka ? :) tylko takim zwykłym krawężnikiem... dzisiaj spotkałam kolegę w sklepie któy od roku jest policjantem, akurat był na służbie i bardzo sobie chwalił... więc czemu by nie spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jesst pewne, musisz miec znajomosci zeby sie dostac; ktos z ulicy nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slonko a psychotesty i testy sprawnosciowe zdasz? zostawisz dziecko na pol roku, by odbyc szkolke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz emerytura dopiero po 25 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nikogo nie znałam i sie dostałam, tak mówią ci co sie nie dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze znajomosciami to nie dokonca prawda, znam osobe, ktora sie dostala bez znajomosci, ale ta osoba celujaco przeszla wszystkie testy. Ale osoba ta mowila, ze faktem jest, ze osoby wywodzace sie z rodzin mundurowych maja latwiejszy start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zostac policjantka
Moim marzeniem jest zostać policjantką, ale niestety to marzenie nie spełni się chyba nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys w uwadze bylo o tych testach sprawnosciowych dla policjantow egzamin pic na wode fotomontaz.. pare sklonow rzuta pilka lekarska pare bzuszkow podciagniec przeskoczenie kozla i tyle jak ciwczenia dla dzieci w podstawowce jak to widzialam w tv to sie usmialam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze, moze sa wyjatki; moja kolezanka przeszla testy sprawnosciowe i psychologiczne i jej nie przyjeli; drugi raz ulali ja na psychologicznych; mam wielu znajomych policjantow(ok 10) i kazdy mial jakas pomoc zeby sie dostac; znam tez osoby ' z ulicy' zdajace i zadna sie nie dostala dopoki nie uruchomili znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
informacji szukaj na ifp to forum policyjne uzyskasz tam wiedzę o naborach, testach, szkołach jak i samej pracy, udzielaja sie tam sami policjanci i osoby startujące w naborach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam, ze znam taka osobe i ta osoba nie zdawala testow sprawnosciowych w taki sposob-byl to trudny tor przeszkod na wolnym powietrzu do pokonania w danym limicie czasu. Psychotesty ze wszystkich zdajacych zdaly wlasnie tylko 2 osoby z calego rzutu na szkolce-wlasnie ta osoba i jeszcze jedna. Wiec nie wal mi tu o znajomosciach. i osoba ta z kraweznika juz awansowala wyzej i pracuje w wydziale sledczym. Zaczyna teraz studia, by moc awansowac dalej. i to bez znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to ja autorka
właśnie.. najgorsze było by to pół roku... znajomości mam i to nie małe także myślę że nie wyłoby problemu jedynie jaki problem mógłby być to taki że pewnie nie mogłabym się dostać tam gdzie bym chciała... czyli najbliżej miejscowości tu gdzie mieszkam . i te testy psychologiczne trochę przerażające bo jak czytałam w sieci to 50% ludzi idpada na tym etapie. Jak to mój znajomy dzisiaj powiedział "w policji pracują same głąby :D " z tygo co pamietam jest po zawodówce i potem chodził do szkoło LO zaocznie orłem w gimnazjum nie był :D ledwo co dwóje miał z w-f 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zostac policjantka
I jesteś w stanie na tyle czasu zostawić rodzinę? Masz dziecko? Ja mimo, że nawet miałabym znajomości, mimo, że sprawnościowo dam radę, to właśnie nie jestem w stanie na prawie rok zostawić rodziny, kocham ich znacznie bardziej niż moje marzenie - pracę w policji... nie dałabym rady ich na tak długo zostawić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym chciała
powiedzcie mi co trzeba umieć, wiedzieć by się dostać do policji ? jak wyglądają testy sprawnościowe i psychologiczne ? czy jeśli nie mam matury mogę startować na policjantkę ? i jak wygląda takie szkolenie przez 6 miesięcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdawałam kiedys
wszystkie testy zdałam ksiązkowo i nie przyjeli mnie a wiecie dlaczego ? bo w mojej rodzinie jest osoba , która miała problemy z prawem, urządzała awantury , miała załozona niebieska karte itd. PSycholog na tej podstawie oznajmil, że mogę się mscić na interwencjach domowych i sie nie nadaje na policjantke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw idziesz na szkolke-duzo nauki jest i egzaminy, cwiczenia sprawnosciowe jak w wojsku. Potem zdajesz testy sprawnosciowe i psychologiczne, jak wszystko pojdzie pomyslnie, to dostajesz przydzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdawalam kiedys-ta osobe, o ktorej pisze tez sprawdzalli w sensie byl wywiad o najblizszej rodzinie. Nikt nie "wywijal', a Ty mialas pecha-taka procedura i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdawałam kiedys
tak pecha, bo mam w rodzinie taką osobę.Potencjalnie mogę się chcieć zemscić - słowa psycholog.Przykro jej było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, taka procedura. Ta moja znajoma miala rodzine czysta jak lza, zdala wszystkie testy wiec sie dostala. Bez znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do policji to chyba mature trzeba miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIMIMOTKA
super pomysł pracować nie trzeba, wystarczy mieć głupią maturę, siedzisz pierdzisz w stołek, po 25 latach emeryturka, kasy kupę, milion przywilejów i dodatków do pensji, odpowiedzialności zero nawet jak kogoś przejedziesz autem po pijaku albo ot tak zabijesz dla funu :D super praca tylko nie mogłabym obcować z tymi psiarskimi kretynami na co dzień :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to fakt kasa jest ale ja też z tymi imbecylami nie mogłabym pracować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy.
Jesteśmy firmą zajmującą się od ponad 10 lat testami do Policji. Posiadamy wszystkie materiały które pomogą wam zdać testy do Policji za pierwszym razem. Mamy ponad 37 tyś pozytywnych opinii na największych forach policyjnych i nie tylko. Oczywiście mamy wszystko legalne w przeciwieństwie do innych osób, oczywiście wszystkie papiery możemy przedstawić. 

Nasze materiały testy do policji zawierają:
- aktualny test wiedzy ogólnej z odpowiedziami (aktualizujemy na bieżąco)
- multiselect z nowym profilem policjanta - nie te stare ponad 560 pytań, nowe zadania poradniki itd
- cechy policjanta, wady, zalety itd
- testy które są w poradni zdrowia psychicznego (matryce ravena, test niedokończonych zdać, wyjaśnienia pojęc itd)
- testy na rozmowę kwalifikacyjną wraz z odpowiedziami
- i inne poradniki, dokumenty, wnioski 

Wszystkie testy są sprawdzone w 100% o czym świadczą opinie

Chcesz zdobyć nasze testy pisz lub dzwoń

Jarosław Sokołowski


testydopolicji@op.pl
tel 666 194 944 w godzinach 10-17 prócz weekendów i świąt
gg 6775028

 

Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×