Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanieeeeeeeeee

Jaka podwyzka po 3 msc okresie probnym

Polecane posty

Gość Pytanieeeeeeeeee

Witam Niedługo kończy mi się okres próbny. Umowe o prace podpisalem na 3 miesiące i mam wpisane na niej 3050 brutto (2160 netto). Jestem pracownikiem kontroli jakości, jest nas 2 w firmie. Odpowiedzialna fucha, duzo obowiązków - z ulicy nikt nie przyjdzie pracować. 1. trzeba bardzo dobrą znajomość rysunku technicznego 2. dobra znajomosc angielskiego 3. znajomość spawalnictwa - ocena spoin itd. Firma zatrudnia 110 osób na umowe o prace nie liczac dzieł, zlecen i samozatrudnien. Firma ma pieniądze, nie ma przestojów w robocie. Mam wyższe wykształcenie - mgr inż. z mechaniki i budowy maszyn. Mam troche ponad 1 rok doświadczenia w branży stoczniowej w której aktualnie pracuje. Wczesniej też podobne obowiązki. Także jestem juz w czasie okresu próbnego samodzielnym pracownikiem. O jaką pensję w moim przypadku byście powalczyli? Za 2tyg kończy mi się aktualna umowa i następna będzie zapewne na rok albo na dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczenie o pensję po 3-mc okresu próbnego........ hmmmmm nie za wcześnie troszczeczkę? :) Jeśli uważasz, że zasługujesz swoimi dotychczasowymi dokonaniami na podwyżkę, to umotywuj to przedstawiając konkretne fakty: co robisz dobrego, że mają Ci zapłacić więcej. A ponad to polecam artykuł, który ostatnio czytałam na blogu tomastest.eu Ile warta jest moja praca? Akurat temat, jak dla Ciebie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanieeeeeeeeee
Jak podpisze umowę na 2 lata to nie bedzie zapewne odwrotu. Dlatego myslę, że koniec okresu próbnego jest najlepszym czasem na negocjacje. Jakbym dostał ze 2800 netto byloby OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanieeeeeeeeee
Tymbardziej, że średnie zarobki w branży z 2 letnim doświadczeniem to 3-3.5 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walcz o 3000 i tak ci dadza mniej, wiec daj wiecej abys mial z czego urwac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvevfvr
Ja bym chciala miec 2500. Ale nie wiem czy dostaniesz. Mam podobnie samodzielne stanowisko, specjalista - duzo obowiazkow. Znacznie wieksze doswiadczenie niz Ty. Uslyszalam ze po 3 mcach za wczesnie sie ubiegac o podwyzke. Wiekszosc pracodawcow uwaza tak samo... Ale mimo wszystko bym powalczyla. Oczywiscie mowisz ze chcesz 2700 zeby zejsc do tych 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvevfvr
"Tymbardziej, że średnie zarobki w branży z 2 letnim doświadczeniem to 3-3.5 netto." W mojej branzy srednie to ok. 3500, 4000. Z moimdoswiadczeniem wieksze. Niestety tak teraz jest. Licz na to, ze nie dostaniesz tak duzej podwyzki. Jesli wykazalas sie szczegolna przydatnoscia dla firmy to to pospisuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanieeeeeeeeee
Powiedzieć 3 tys - nic mi nie szkodzi - najwyżej tyle nie dostane i mi zjedzie :-) jakbym dostal 2500-3000 w tym przedziale, byloby OK. 3500-4000 brutto to juz jest spoko kasa. Tymbardziej, że wynajmuję pokój ze studentką za 500zł i reszte pieniędzy mam na zycie. 3000zł: -500 zł stancja -60zł bilet miesięczny -1000zł jedzenie + jakies wypady typu: kino, łyżwy, dyskoteka - 400zł business english course - 150zł siłownia daje nam to 2110zł czyli 890zł zostaje odłożone na koncie :-) Plan idealny. Zarabiając nawet 2500 odłożę kasę i niczego sobie nie bede zalowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy to tylko od negocjacji, podwyżkę możesz dostać w każdej chwili, albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pytanieeeeeeeeee: Żalisz się czy chwalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak jest z podywzkami na takim stanowisku ale biorac moje doswiadczenie w innych firmach to podwyzki po okresie probnym sa symboliczne 100-200 zl brutto, a sa firmy ktore nie daja podwyzek po okresie probnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×