Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PYTANIE DO MECHANIKA SAMOCHODOWEGO

Polecane posty

Gość gość

[zgłoś do usunięcia] gość Witam, mam pytanie do mechanika samochodowego, o ile sie tu taki znajduje. Mam problem ze wskaznikiem paliwa ale bardzo nietypowy. Pojemnosc baku 40 l, samochod to renault twingo rocznik 1995 z elektronicznym wskaznikiem paliwa w formie swiecacych kropek (10 kropek - pelny bak). Problem polega na tym, ze gdy tankuje na roznycvh stacjach czy to orlen, czy bliska, statoil lukoil itp i wlewam przykladowo 18 litrow, swieci sie przewaznie 7 lub osiem "kropek". Natomiast TYLKO gdy tankuje na BP tyle samo (18 litrow), wskaznik pokazuje najwyzej 3 lub 4 "kropki". Czesto jest tez tak, ze gdy ilosc na wskazniku obnizy sie do jednej "kropki", nagle potrafi "przybyc" paliwa i swieca sie 3 lub 4 kropki. Mozna by powiedziec ze wadliwy jest czujnik paliwa, ale chodzi o to, ze dzieje sie tak TYLKO na tej jednej konkretnej stacji, a do niej mam najblizej. Moglby ktos wyjasnic o co moze tutaj chodzic? Ze wlewam tyle samo paliwa co gdzie indziej, a tylko na BP wskaznik tak swiruje? z gory dziekuje za odpowiezi, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pływak szwankuje? Ja miałem kiedyś problem w megane że wskazówka chodziła sobie jak chciała. Po przejeździe drogą olszyna-bolesławiec (60 km po dziurach) naprawiło się samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haxemberg
oddaj do przelutowania typowi ,nawet typ w komisie z telefonami ci to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze na paliwie ze wszystkich stacji wskaznik dziala ok, tylko na tej JEDNEJ stacji tak "swiruje". Wiem ze to dziwne i nie do uwierzenia ale o co moze w tym chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pływak i problem sie rozwiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×