Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna777

SURÓWKA Z BIAŁEJ KAPUSTY jak zrobić

Polecane posty

Gość niepewna777

chcialabym zrobic surowke z ibalej kapusty ale nie pamietam co dodawac :( w moim domu nie robilo sie jej ze smietana, moze oliwke z oliwek dodac? no i co oprocz bialej kapusty i startej marchewki? jablko? cebule? kurde dawno nie robilam :( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna777
up :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie składniki podałaś, to co jeszcze lubisz, por, seler hiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daję tak: marchew odrobinę cukru sól i pieprz do smaku odrobinę octu oliwę z oliwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja daję marchew, cebulę, przyprawy i majonez do tej z kiszonej białej zamiast majonezu - olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje kapustę, marchewkę i cebulę do tego sól, pieprz, trochę cukru, soku z cytryny lub kwasku cytrynowego i olej/oliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapustę pokroić, posolić. odstawić na jakiś czas. potem dobrze odcisnąć. dodać marchew. do słoiczka wlać olej , ocet 1/3 octu w stosunku do oleju, cukier i pieprz.wszystkie składniki dobrze wymieszać i dodać do kapusty. moja surówka wszystkim smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocet to bym sobie darowała.Ja robię tak,szatkuję drobno kapustę,zasypuję niedużą ilością soli,odstawiam na pół godziny,dobrze wygniatam po tym czasie,zlewam powstały sok,na tarce o grubych oczkach trę 2 marchewki, 2 winne jabłka,kawałek selera(ale na tarce o mniejszych oczkach),dodaję sporo drobno pokrojonego szczypiorku,drobno pokrojoną białą część pora,posiekany koperek.Dodaje kilka łyżek oliwy,sok z cytryny ok 2-3 łyżki,sól,pieprz,cukier do smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×