Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

będzie trzeci post ale jeszcze coś mi się przypomniało. Dziewczyny czy robiłyście sobie badanie na paciorkowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'kla' to mnie podwojnie zaskoczylas, ze lubisz ten syropek, a z tym sokiem z arestu to juz w ogole..u nas nigdy sie takiego nie robilo :( jedynie co to dzemik agrestowo-porzeczkowy, wiec poprosze Cie recepture :) Dobrze, ze mozesz liczyc na szwgierke i jej przetwory! a w tym roku zrobicie z mezem i malenstwem wiec bedzie wyjatkowy :) 'Elelinka' fajnie, ze wiesz wage swojego malenstwa, bo ja nie dopytalam poprzednim razem, a ostatnio mialam tylko KTG. Oby Twoja corunia poczekala jeszcze troszku :) dziekuje Ci za pocieszenie! Tu mi dala bez problemu Wick-a do smarowania w aptece, do tego sol morska i tabletki do ssania, jakies z porzeczki..ale chyba wole Halls-y :) a syropek pewnie, ze zrob z cebulki, bo lepiej zapobiec niz potem meczyc sie! zdroweczka! 'miluskaaa' z dzidzia napewno wszystko w porzadeczku i dobrze Jej w brzuszku to sie nie spieszy :) a ja zelazo kolejne opakowanie wlasnie dostalam, wiec musze walczyc do konca :( Udanego wieczorku Mamunie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jej się nie chce wychodzić skoro nie obróciła się, albo już pokazuje swój charakterek i sobie myśli "nie obrócę się i koniec". No lekarka to już mówi, że marne szanse są na tym etapie. Co tam działacie ciekawego wieczorem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny 🌻 Kolejny dzień przybliża nas do naszych Maleństw :D Choć Iga to już się swoim cieszy :) Oby znalazła czas i dzieliła się swoimi wrażeniami :) miluskaaa- kolejny raz po prostu wyszło moje niezorganizowanie :P Może Mała się zlituje i nas nie zaskoczy. Wow mieszkasz na 11 piętrze? widok pewnie piękny ale mycie okien na takiej wysokości.. ja się wzdrygam na moim czwartym choć teoretycznie lęku wysokości nie mam :) Fajnie, że mama pomoże :D Ja tu knuję jak tu męża do tego zagnać, może w przyszłą sobotę jak będzie miał wolne się uda :D Twoja córa naprawdę trzyma Cię w niepewności. Odwróci się czy się nie odwróci :) Masz na co czekać. Może jednak jeszcze się ustawi w pozycji do wyjścia :) Co do badań to w przyszłym tygodniu wybieram się wykonać ten wymaz na paciorkowca. Plus zrobić badania już do szpitala a więc mofrologie, mocz, powtórzyć toxo, Hiv, VDRL, Hbs, Hcv. Zapłacę pewnie jak za zboże :P schwEwe - Nie zazdroszczę tego żelaza :/ Zażywanie tego to nic przyjemnego ale wiadomo jak mus to mus. Walcz dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elelinka - uśmiecham się jak Cię czytam z jednego bardzo prostego powodu - również jestem taka niezorganizowana trochę i roztrzepana. Ale pracuję nad tym dzielnie ostatnio. No trzyma nas w niepewności maleństwo, chyba ma charakterek po mnie,coś mi się zdaje. Tatuś już ubolewa, że jak on z nami dwiema wytrzyma :P Na 11 piętrze widoki całkiem ok, las, tory, pociągi - ale teraz przysłonięte nowymi blokami już :P Kiedyś jak dane mi będzie kupić sobie takie całkiem swoje mieszkanie to nie chciałabym zmieniać osiedla. Ale kiedy to będzie.. Co do tego paciorkowca to moja lekarka mi powiedziała, że w szpitalu pobierają wymaz, więc się jej słucham, w końcu jest ordynatorem :P Co tam słychać dziewczyny? Mam nadzieję, że nie zanudzam, bo zawsze piszę takie wypracowania. Życzę zdrówka wszystkim chorującym mamusiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--lila111 ----- --27lat ------- 01.04.14 ----- syn---Tymon Jerzy -- Kate888 ----26lat ------- 26.04.14 ----- syn - Igor Robert - kla-----------24lat--------26.04.2014-----niespodzianka---D om inik albo Wiktoria --miluskaaa- --24 lata-----21.04.2014---- coreczka Alicja --schwEwe ---29lat ----- 30.04.14 ------- corka --myszapteczna-- lat--18.04.2014-------corka--Anita --Elelinka --27 lat--18.04.2014--------córka Agnieszka --Kamiiii---25lat---5.05.2014----synek---Jas-- --agnesss87 ---- 27 lat--- 2.05.2014--- synek Oliwier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam wczoraj pisalam ale sie wykasowalo !! A wiec :-) bylam u lekarza wyniki ok i maly niby tez :-) maly wazy 3160g ale mam nadzieje ze jeszcze urosnie :-) na cc umowilismy sie 1 kwietnia :-) chyba ze bedzie cos sie dzialo to dzwonic :-) juz odliczam dni choc wiem ze bedzie bolec jak kazda z nas ale czego sie nie robi dla dzidzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj na polu na huśtawce w słoneczku się grzeje mąż ma wolne to kończy stawiać grilla a ja go dopinguje :) dzisiaj mamy +18 a jutro głoszą jeszcze cieplej :) miluskaaa - to jak maleństwo się nie obróci to chyba cesarke będą musieli zrobić? ja jutro jadę oddać mocz to przy okazji może do jakiegoś sklepu się przejdę :) no z tymi badaniami to przekichane ja bo mam je na kase chorych więc mi to akurat nie przeszkadzało że po każdej wizycie wychodziłam z pakietem badań do zrobienia no wiadomo teraz już jak chodzę prywatnie to inna bajka ale słyszałam również że niektóre badania może zlecić lekarz rodzinny i się mniej zapłaci :) Wczoraj miałam natchnienie a raczej zachcianke i musiałam upiec ciasto cytrynowe aż się mężuś ucieszył bo bardzo dawno nic nie piekłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kla ale Ci fajnie, ja to się tylko do sklepu przeszłam dokupić coś na obiad. Ostatnio mogłabym ciągle spać :( Chyba mój organizm daje znać, że to ostatnie chwile, kiedy mogę sobie na to pozwolić. Tak jeśli nic się nie zmieni to cesarka, także dowiem się na początku kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
lila111 ---------------27lat ------ 01.04.14 --------- syn---------Tymon Jerzy myszapteczna-- -----lat-------18.04.2014--------corka-------Anita Elelinka ------------27 lat-------18.04.2014-------córka------- Agnieszka miluskaaa- --------24 lat-------21.04.2014------- coreczka --Alicja Kate888 -------------26lat ----- 26.04.1014 -------syn---------- Igor Robert kla----------------------24lat-------26.04.2014--------Dominik albo Wiktoria schwEwe ------------29lat ----- 30.04.1014 ---------- corka agnesss87 -------- 27 lat-------02.05.2014---------- synek ------Oliwier Kamiiii-----------------25lat-------05.05.2014------------synek-------Jas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Laski poprawilam tab zeby bylo ok to od pierwszego dnia porodu do ostatniego ok ??? jak cos zle zrobilam to prosze poprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
balam sie zeby nie uznalo za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila111 ---------------27lat ------ 01.04.14 --------- syn---------Tymon Jerzy myszapteczna-- -----lat-------18.04.2014--------corka-------Anita Elelinka ------------27 lat-------18.04.2014-------córka------- Agnieszka miluskaaa- --------24 lat-------21.04.2014------- coreczka --Alicja Kate888 -------------26lat ----- 26.04.1014 -------syn---------- Igor Robert kla----------------------24lat-------26.04.2014--------Dominik albo Wiktoria schwEwe ------------29lat ----- 30.04.1014 ---------- corka agnesss87 -------- 27 lat-------02.05.2014---------- synek ------Oliwier Kamiiii-----------------25lat-------05.05.2014----------- -synek-------Jas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
chyba ze ktoras wczesniej sie rozwiaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
A ja wam powiem ze dzis tak super sie czuje ze az mam checi do wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
miluska a ty jak sie czujesz juz za miesiac masz termin ??? jest strach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg. miesiączki za miesiąc, wg. ostatniego usg może być wcześniej, zobaczymy. Już się trochę zaczynam bać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wiec ciebie tez czeka cc?? a wiesz juz cos o nim ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam wyżej :) może nie doczytałaś - 8 kwietnia mam mieć usg zrobione i 9 mam się jeszcze spotkać z moją lekarką, bo maleństwo jest ułożone miednicowo póki co. Jeśli nic się nie zmieni to cc, wtedy będę rozmawiać z lekarką i ustalimy wszystko. Mówi, że już marne szanse na obrócenie się dziecka, już trochę późno, dziecko spore, brzuch taki sobie. Także w sumie sama jeszcze nie wiem. a Ty jak wspominasz swoją pierwszą cesarkę? Długo dochodziłaś do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Wiesz co nie bylo zle juz tak na prawde na 4-5 dobe bylo ok troche brzuch bolal ale dalo sie zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba zależy od organizmu i jak kobieta to znosi :) jedne sobie chwalą inne nie, moją szwagierkę na przykład beznadziejnie zszyli, a z kolei znajoma bardzo sobie chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Hej. Dzisiaj odbyliśmy pierwszy spacerek. Tatuś nie dał mi wózka :-\. U nas piękna pogoda. Zrobiliśmy małe zakupy. Igor od 2-3 dni śpi w dzień i nie chce spać w nocy. Bierzemy go do nas do łóżka, ale to nie jest spanie. Ale dzisiaj na spacerze nie spał, więc jest szansa, ze będzie spał. Jutro mamy wizytę u lekarza , bo jutro Igor będzie miał tydzień. I znów sie boję. miluska ja miałam cesarkę i jestem zadowolona. Akurat najgorzej było pierwszy raz wstać. Przed pierwsze dni trochę bolało ( do zniesienia), a teraz nic mi nie jest. Ja nie miałam rzędnej siary i pokarmy nie mam. Kla polecam przepis na brokuły zapiekane jeśli lubisz- gotujemy brokuły, miksujemy jajko z serem feta i mieszamy z brokułami oczywiście do piekarnika pychota ! Viki bardzo mi się podoba Filip, Lena tez, ale coś za dużo ich teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! no właśnie dziewczyny, powiedzcie mi kiedy maluszek sie odwraca główką w dół..Bo Ty miluskaaa który masz tydzień dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o cc, to ja miałam z pierwszym..i jestem zadowolona;) Ogólnie przez parę dni trochę brzuch bolał, ale nie było tak żle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna tabelka :) co dopiero mialysmy tyyyyle czasu do porodu, a tu czas ucieka i dzieciaczki beda z nami. Bedziemy radosne jak 'Iga31lat' co juz ma przy sobie synusia :) Teraz to ja najstarsza w tabelce :) 'miluskaaa' pisalam wczoraj wieczorem ze "zdycham", ale jak znow pojawilo sie ze Spam to skapitulowalam z ponowna wypowiedzia :) Ja wczoraj napsikalam nos "sola morska" i troche lzejsza byla noc, ale kaszel zamiast suchego to teraz mokry meczy i chrypa :( wiec kuruje sie dalej, a taka piekna pogoda, az zal w domku gnic :( Udanego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schwEwe co z tego, że najstarsza :) znam i takie co w wieku 34lat rodziły pierwsze, a nawet 36!! Jeszcze tylko imię musisz uzupełnić w tabelce, są jakieś pomysły? Nadal Estera? Agnes - ja jestem w 36 tygodniu. I lekarka mówi, że na tym etapie to już rzadko się zmienia ułożenie. Chociaż niby cuda się zdarzają. A co do termometru jeszcze to ja mam chyba coś podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
schwEwe kochana to ja jestem tu chyba najstarsza, bo mam 31 lat ! Masakra. Obawiam się, że będę najstarszą mamusią na spotkaniach z rodzicami. Czytam, że choroba nie ustępuje :-(. A uważam, że wiek 29 lat jest odpowiedni czas na dzieci Agnes dzieci są nieobliczalne, więc nawet dzień przed porodem mogą fikołki zrobić, ale to rzadko sie zdarza. Mąż usypia małego i tylko modlę sie, żeby przespał normalnie noc z 2 pobudkami jak zawsze. kurcze już chyba minął okres jedzenie-spanie-jedzenie -spanie. Dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×