Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

Hej dziewczyny:) dzisiaj zapowiada się ładna pogoda ale na jutro zaś głoszą deszcz:( no nam babka mówiła że takie straszenie kobiet chcących karmić jest największą głupotą powiedziała że każdej kobiecie się uda- jeśli ma mleko- poprostu najważniejsze jest przyłożenie maleństwa i nie ma tak że dziecko się nie naje na mleku matki po prostu albo żle się je właśnie przykłada albo zbyt mało się przykłada maleństwo bo wiadomo na butelce dziecko dłużej wytrzymi niż na piersi :) zresztą zawsze powiedziała że jak będę miała problem to mam zadzwonić i przyjedzie pomóc więc jestem troche spokojniejsza :) fajnie że macie dzisiaj wizyte i trzymam kciuki żeby wszystko było ok :) dajcie potem znać co i jak miluskaaa - to szkoda że zmienili wam kobietke tez bym była zła :( szczególnie tym jak mogła tak zniechęcać do karmienia piersią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj agnesss87 :) Wszystko zależy od Ciebie ja mam koleżnke co ma termin miesiąc po mnie czyli 26 maj i juz ma wszystko wyprane tylko z prasowaniem czeka bo się jej nie chce:) ja prałam jakoś w zeszłym tygodniu czyli w 33 tyg i już mam poprasowane i pochowane do półek więc jak Tobie wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co będziesz mieć chłopca czy dziewczynke? I jak tam przebieg ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna z tych mamusiek chodzących do szkoły rodzenia opowiedziała tak intymną i obrzydliwą historię, że mi mi by bylo wstyd. Na prawdę zachowałabym to dla siebie. Szkoda, że ta wcześniejsza babka nie prowadzi już zajęć :( No my mamy to pogotowie laktacyjne niby i zawsze będzie można skorzystać póki jestem przepisana do ich poradni. Wczoraj to już się nie mogłam doczekać kiedy wyjdę z tych zajęć. Na prawdę to powinno być przedstawiane w obiektywny sposób. Witam nową mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie i napisz koniecznie kogo tam nosisz w brzuchu i jak przebiega ciąża. Kla a lekarza to jutro mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elelinka ja zrobiłam przegląd kosmetyczki poki co. Kupiłam sobie w rossmanie takie mini kosmetyki żeby dużo miejsca nie zajmowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to musiałam coś żle przeczytać :) ja też kupiłam sobie narazie tylko szampon z tych mini w rossmanie :) a żel myśle spakować wielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak samo zrobiłam - żel wielki bo z pewnością się przyda a reszta mini : szampon, dezodorant, pasta i takie tak drobiazgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam :-) Ja jutro tez mam wizyte i z tego co wiem to ostatnia przed porodem :-) jutro wszystkie wyniki musze porobic i usg mam nadzieje ze sie dowiem ile moj maly wazy :-) ale musze za portfel sie trzymac bo za te wyniki zaplace 320 zl aj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synuś:) W zasadzie oki, dolegliwości w zasadzie żadnych nie mam..Tyle, że praktycznie od początku ciąży mam nieciekawe wynki moczu..Parę dni temu skończyłam kolejny antybiotyk i to mnie martwi:/ A u Was jak to z moczem wyglądało i wygląda? A powiedzcie mi jeszcze, czy pojawia się u Was mleko w piersiach już? Bo ogólnie to jest moja druga ciąża- pierwszy też synuś;) I właśnie mniej więcej w pierwszej ciąży około 30 tyg ciązy troszke już mi mleko wyciekało..A teraz nic.. i się martwię czy potem będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyniki moczu mialam fatalne koło 4-5 miesiąca. Brałak antybiotyk. A teraz są jakieś odchyły od normy ale nie jest źle :) Mleko - nic mi się nie pojawia póki co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha.. no to dobrze..a mój to był już chyba z 5 antybiotyk..i często pełno leukocytów i bakterii..najgorsze że jak trochę się poprawią, to za jakiś czas..znowu to samo:( a z tym mlekiem to może u jednych się pojawia wcześniej a drugich dopiero po porodzie..;) zobaczymy... miejmy nadzieję że jednak będzie, bo mam zamiar troszkę pokarmić piersią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo akurat na święta;) wybór naprawdę miałam ciężki- bo nic mi się nie podobało, ale w końcu chyba będzie Oliwier:) Starszy syn ma na imię Kacper..A Ty będziesz miała chłopca czy dziewczynkę?i jakię imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynka i będzie miała ja imię Alicja - ALA :) Wybor to był bardziej tatusia niż mój, a podobno miało być tak, że on dla chłopca miał wybrać a ja dla dziewczynki :P Później jak się przeniosę z telefonu na komputer to skopiuję tabelkę i się dopiszesz, tam masz wszystkie terminy itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
--lila111 ----- --27lat ------- 01.04.14 ----- syn---Tymon Jerzy -- Kate888 ----26lat ------- 26.04.14 ----- syn - Igor Robert - kla-----------24lat--------26.04.2014-----niespodzianka---D om inik albo Wiktoria --miluskaaa- --24 lata-----21.04.2014---- coreczka Alicja --schwEwe ---29lat ----- 30.04.14 ------- corka --myszapteczna-- lat--18.04.2014-------corka--Anita --Elelinka --27 lat--18.04.2014--------córka Agnieszka --Kamiiii---25lat---5.05.2014----synek---Jas--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
Czesc dziewczyny ja tez jestem nowa mam nadzieję ze mogę z wami popisać sobie. termin mam na 04.05.14r ale jakos 4 dni temu moj organizm usunol czopa sluzowego wiec nie wiem czy nie urodze wczesniej oby dzidzia się zabardzo nie spieszyla no chyba ze termin z usg jest bledny poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
Co do moczu tez mialam średnie wyniki ale naszczescie sie polepszyly.... za to mam problem z morfologią wyniki na skraju anemii po paczce zelaza skoczylo mi tylko o 0.3 wiec musze zelazo dalej lykać. a wy javk tam? Piersi ok siara dwa trzy razy mi koszulke upapralo. ale tak cisza jaka dziewczyny macie obwod w pasie bo ja sie zmierzylam i mam 115cm a to dopiero 33tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z moją morfologią też średniawo, łykałam żelazo ale niewiele podniosło:/ ja też jestem w 33 tyg, a mój obwód to 100cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam nowe mamuski :-) U mnie wyniki sa caly czas super wiec ja sama lykam witaminki :-) A co do czopa to jak on uciebie wygladal ? i czy to napewno czop bylas z tym u lekarza badz dzwonilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam nowe mamuski i zapraszamy :-) Co do wynikow to ja mam caly czas super wiec sama lykam tylko witaminki dla kobiet w ciazy :-) A co do czopu to jestes pewna ze to byl czop ? bylas u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
ja zaczelam 38 tydz i mam 117 cm w brzuszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
co do wagi to mialam 15 kg 33 tyg a teraz 18 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj vikicore :) morfologia mam cały czas super z moczem różnie niestety :( ale większe problemy miałam z infekcjami :( do 34 tyg jestem +11 ale teraz pewnie waga pójdzie szybciej do przodu :) obwód brzuszka 105 cm siara też sie już mi pojawiła ale to tylko pare kropelek co jakiś czas no i jak ścisne pierś to też widać :) vikicore - to jak wyglądał czop że jesteś pewna bo śluz ma prawo zmiany konsynstencji. Ja bym zaraz pognała do lekarza bo to jednak dopiero 33 tydz. Ja miałam taką ochote na brokuła że musiałam sobie zrobić sałatke i prawie całą sama zjadłam :) a teraz umieram z przejedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×