Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc 2014

Wozki Bebetto

Polecane posty

Gość gosc 2014

Co sadzicie na temat wozka Bebetto Aquarius lub Bebetto Pascal? Czy warto ktorys z nich kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście nie miałam ,ale widzę sporo tych wózków jeździ wiec chyba nie są złe a ten aquarius całkiem ładny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebetto są wysoko w rankingu wózków, dodatkowo nie są za drogie, cena adekwatna do jakości, nie tak jak np. maxi cosi, są dużo nizej w rankingu i dużo drtoższe. ja sama planuje taki kupic, ale jaki jest z doświadczenia niestety dopiero się przekonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2014
Ja juz sama nie wiem co mam o nich sadzic po przeczytaniu opinii na niektorych forach. Podobno skrzypia, odpadaja kolka, niewygodna spacerowka, itp. Czy ktos z was ma/mial taki wozek I moglby sie podzielic swoja opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pani w sklepie bardzo zachwalała i polecała bebetto nico. Zdecydowałam się na inny ale czytałam o nico i bardzo sobie mamy chwaliły. Jak inne modele to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja planuje kupić bebetto luca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam spacerówkę nico i jest ok, użytkuję dopiero 5 m-cy ale jak na razie nie mam do czego się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dwie kolezanki maja te wozki i przyznam ze maxi cosi mi sie wizualnie podoba ale w praktyce lepszy bebetto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma wózków idealnych! Jak sobie poczytacie fora, to o każdym wózku znajdziecie ochy i achy, a zaraz po tym bardzo negatywne opinie. Jak ze wszystkim. Pytanie czego oczekujesz od wózka. Ja akurat nie mam bebetto, ale przed zakupem wózka też dużo czytałam o tym, który sobie upatrzyłam i powiem szczerze, że część tych negatywnych komentarzy to nic innego jak czepianie się pierdół. Bo zarzut, że np gondola jest mała jest jak najbardziej uzasadniony, jeśli spodziewamy się dziecka jesienią i siłą rzeczy trzeba będzie z tej gondoli dłużej skorzystać. Ale np zarzut, że dziecko w lecie się poci jak siedzi w spacerówce jest dla mnie przesadzony. Każdy się chyba poci jak jest gorąco.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nico plus, na razie korzystam z gondoli (3 miesiące) i jestem bardzo zadowolona. Wózek chodzi lekko, koła dają radę i na nierównych chodnikach i na polnych dróżkach w lesie. Nie długo się okaże jak sobie radzą w śniegu, ale nie sądzę, żeby był problem. Godnola obszerna, mój synek w wózku pięknie śpi na spacerze. (pewnie w innym też by spał...). Za 1000 zł dostać wózek 2w1 takiej jakości to naprawdę rzadkość. Trudno, żeby wózek był solidny i lekki i jeszcze tani... tak się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, że nico ma dobrą amortyzację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania

Ja miałam i po pol roku mi się zepsuł . Siostra mi oddała swojego Anexa i powiem ze dużo lepsza jakość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

miłam bebetto pascal przy pierwszym dziecku i niestety nie przetrwał do drugiego, musielismy kupić drugi nowy, po prostu 3 razy mi wylądowal w serwisie i miałam go dosyć, choć wyglądał przepieknie, mam teraz anex cross, duzo bardziej porządniejszy, to widac po wykonaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kupiłam bebetto w 2013 roku, gondola jak cie mogę, ale spacerówka: niedopracowana, kiepsko wykonana. Sprzedalismy wózek i po tygodniu nowym właścicielom złamał się w pół (rama wózka ).  Nie wiem jak to możliwe ale tak było. Przy drugim dziecku zainwestowalam w emmaljunge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×