Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 miesiace po porodzie a ja w ciazy

Polecane posty

Gość gość
Tak-moją ciotkę.Po martwym porodzie w 6 mc urodziła jeszcze 3 dzieci w terminie.Aha- dwoje to wpadki a najmłodsza która ma 1,5 roku jest właśnie z takiego stosunku w prezerwatywie. Mi się to w głowie nie mieści-dla mnie to nie możliwe ale ona była w takim szoku że przez chwilę chciała usuwać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę że przy stosunku w gumce można zajść w ciążę, musiała pęknąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne czy pękła, czy była trefna. Autorko, dbaj o siebie i proszę nie martw się, będzie dobrze, musi!!!! Dałaś mi ogromną nadzieję, że i mi się kiedyś uda, bo też długo staraliśmy się o to dziecko, które straciłam. Bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne czy pękła, czy była trefna. Autorko, dbaj o siebie i proszę nie martw się, będzie dobrze, musi!!!! Dałaś mi ogromną nadzieję, że i mi się kiedyś uda, bo też długo staraliśmy się o to dziecko, które straciłam. Bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież gumki mają mniejszą skuteczność niż tabletki, no fakt miałaś "wyjątkowego" pecha, ale wiesz pewnie będziesz się tym cieszyć, przyjdzie taki czas ;), powodzenia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SKĄD wy wszyscy WIECIE JAKA TO BYŁA GUMKA, MOŻE NP PO TERMINIE ważności, albo jakaś tania z supermarketu przy kasie, no i skąd wiecie że np NIE USZKODZILI JEJ PANOKCIEM PRZY ZAKŁADANIU JEST WIELE OPCJI PRZEZ KTÓRE GUMKA MOŻE ZAWIEŚĆ...... nawet mikropory przez które teoretycznie nie powinny ale mogą przenikac plemniki. Przecież gumka nie daje 100% pewności, nawet na opakowaniu jest taka informacja. Co się tak dziwicie wszyscy?? PS autorko, ciąża w pierwszych miesiącach nie obciąża szyjki i organizmu. U ciebie szyjka zawiodła? Czy jakaś infekcja się wdała? Niewydolność szyjki jeśli wystąpi w ciąży, to już raczej przy każdej kolejnej ciąży jest normą. Tak było prawie u każdej kobitki z niewydolnością, którą znam. I to czy poczekasz 6 m-cy, rok czy 3 lata wiele nie zmieni. Myślę, że profilaktycznie dostaniesz szew lub pessar, i przygotuj się na leżenie. I nie załamuj się, widocznie tak miało być, co zrobisz przecież nie usuniesz malucha, skoro los ci je zesłał to nie pozostaje ci nic innego, niż się na niego zdać. Powodzenia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież gumki mają mniejszą skuteczność niż tabletki, no fakt miałaś "wyjątkowego" pecha, ale wiesz pewnie będziesz się tym cieszyć, przyjdzie taki czas ;), powodzenia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wyżej jaka była u ciebie przyczyna przedwczesnego porodu? Ja urodziłam przez niewydolność szyjki a ty? Martwię się co teraz będzie z szyjką w tej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie powodem porodu w 27 tygodniu było wielowadzie płodu, serduszko nie wytrzymało. I też się martwię, ale jestem dobrej myśli, bardziej niż sama ciąża przeraża mnie to, że mogę znów miec kłopot z zajściem. Ale jak widać nie ma reguły. Autorko, przede wszystkim spokój, spokój i jeszcze raz spokój, pozytywne nastawianie i dobry lekarz, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku bo to dla mnie cud. Tak miałam niewydolność szyjki nie znaleziono przyczyny czemu się ona pojawiła, choć zrobiliśmy sporo badań. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą bo tabletek antykoncepcyjnych nie mogę brać. Kiedyś zabezpieczaliśmy się jeszcze zanim chcieliśmy dziecko prezerwatywami dłuższy czas i nigdy żadna nie zawiodła. Boję się cieszyć taką nowiną ze względu na wcześniejsze doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To śmigaj teraz na USG :). Masz zaufanego ginekologa, jak nie, to poszukaj tym razem dobrego, musisz po przejściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×