Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Witam czy ktoś z was używał tabletek na odchudzanie digest It

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika4444
Ja ich używałam, ale zawiodłam się na efektach i dlatego po miesiącu przerzuciłam się na całkiem inne kapsułki.kupiłam sobie Slimette (dokładnie te http://wsad.it/gosc/slimette ) i teraz waga wreszcie drgnęła. Oczywiście stosuję dietę i naprawdę sporo ćwiczę. Co dzień. Liczę na to, że do marca pozbędę się 18 kilogramów nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również bardzo odradzam te tabletki. Stosowałam ale bardzo szybko przerzuciłam się na Slimcea. Teraz jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupa
Nie wiem jak działają tamte tabletki,ale ze swojej strony mogę polecić Foreverslim.Tabletki są skuteczne w składzie tylko naturalne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na 6 tygodniu slimcea i mogę potwierdzić ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFionkaa
Moja koleżanka stosowała suplement o którym i na niniejszej stronie jest wiele pozytywnych opinii. Konkretnie chodzi o foreverslim. Sama z zakupem muszę się jeszcze wstrzymać, bo raz może uda mi się zrzucić kilogramy bez jakiegokolwiek wspomagania, a po drugie o czymkolwiek będę mogła pomyśleć dopiero jak zakończę karmić bobasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria wójcikowska
Ja zdecydowałam się na zakup Foreverslimu.Biorę go od miesiąca ,na razie udało mi się schudnąć 4 kg.Dietę wprowadziłam na samym początku.Teraz muszę pomyśleć o aktywności może aerobik lub rowerek stacjonarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy suplementacji trzeba niestety się postarać i wprowadzać ****** dietę. kto tego nie robi nie będzie miał efektów. tabletki to tylko suplement WSPOMAGAJĄCY. teraz sama stosuje slimcea i utrzymuje to o czym wspomniałam i w końcu mam efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebii
To prawda dieta w odchudzaniu to podstawa, ale jak ktoś lubi ruch to ćwiczenia i therm line wystarczą, bo tłuszcz spala się również w trakcie spoczynku. Dla mnie to najefektywniejszy sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów, a muszę przyznać ze miałam sporo do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzalonaKrycha
Dieta, ale z samą dietą wszystko długo trwa. Ja ćwiczę w domu jeszcze sama. Mam rowerek stacjonarny, skakanke, jakieś przysiady, brzuszki, róznie, ale regularnie. Wspomagam się własnie tabletkami slimcea, chudny dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Ja bez tabletek!! Nie chce chemii. Tylko zdrowe jedzenie z oryginalnych przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gotowanie na parze! spodziewałam sie raczej średnich efektów i średniego jedzeia, ale żarcie pyszne, a brałam jeszcze slimcea przez co jadłam mniej. efektem było zrzucenie niewielkiego brzuszka z którym walczyłam już ładnych pare miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym raczej proponowała zakup jakiegoś bardziej znanego środka takiego jak powiedzmy ForeverSlim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci polecę Slimcea. efekt będziesz miała po 2-3 tygodniach stosowania. Ja się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna32
skorzystałam z tej całej slimcei bo trochę się już o tym naczytałam, coż biorę ja dopiero od 2 tygodni ale już czuję jakąś róznice chociażby zmniejszony apetyt. Nie ważę się teraz bo chcę sprawdzić efekt po całej kuracji, podzielę się tym na stówę z wami. A do tych którzy negują to słuchajcie jeżeli komuś się nie che schudnąć to niech nie demotywuję innych osób. Tak samo jak nie brał po co te żałosne komentarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka88
Też brałam Slimcea i efekt był po 2 mięsiacach ,i to efekt znaczny bo 6 kilogramów, Teraz widziałam że na sklepie piekna24.pl jest promocja 2+1 i chyba się w nią zaopatrze :D bo widziałam komentarze gdzie po 3 miesiącach dziewczyny pochudły po 11 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam właśnie kuracje Slimcei efekt jest niesamowity 11 kg :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gawronka
Slmcea jest SUPER :) naprawdę efekt SLIM :) dziękuje wszystkim mocom które nakłoniły mnie do kupna tego suplementu :) po 3 miesięcznej kuracji 9 kilogramów jupi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaladyga
Też brałam slimcea i też jestem z niej bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caeli
Brałam osobiście tabletki slimcea, i muszę powiedzieć że moim zdaniem to chyba najskuteczniejszy suplement na rynku, miałam wcześniej styczność z innym ale się zraziłam do takich rzeczy, później trafiłam na komentarze o slimcea no i zaryzykowałam, kupiłam i nie żałuje tego w przeciągu 3 miesięcy schudłam 11 kilogramów, dodam jeszcze że denerwują mnie te preparaty które nie działają a sprzedają je, bo później jest opinia jaka jest o takich produktach wszysy uogólnają, a suplementy jak slimcea które naprawdę działają tracą na tym, ale głównie tracimy my nie wierząc że są takie które działają ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evreskowa
Korzystałam na odchudzania z dobrodziejstwa jakie daje slimcea, bardzo dobrze się czułam w trakcie jak i po skończonej 3 miesięcznej kuracji :) schudłam w tym czasie 11 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina87
Na odchudzanie stosowałam slimcea, schudłam 12 kilogramów, jednym słowiem to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorąc slimcea, dobrze się czułam i nie miałam przy tym żadnych efektów ubocznych, jednym słowem czyni go to dobrym suplementem, a dodoając do tego jeszcze fakt że z nim udało mi się zrzucić ponad 10 kilogramów to czyni go fantastycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosując na odchudzanie slimcea schudłam 9 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaGosia90
Bardzo dobry suplement to slimcea, przynosi naprawdę fajne efekty i przy tym żadnych ubocznych, samej osobiście przy diecie i ćwiczniach udało mi się schudnąć 12 kilogramów podczas pełnej kuracji 3 miesięcznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yogoda
Najodpowiedniejszym suplementem na odchudzanie moim zdaniem jest slimcea, mogę ją polecić bo wiem jak działą przetestowałam ją na sobie, z początku miałam mieszane uczucia jak te tabletki przyszły do mnie, ale jak przeczytałam ich skład, zdecydowałam że na sto procent warto je przetestować, bardzo bardzo się opłacało, zamówiłam kuracje 3 miesięczną i w tym czasie schudłam 11 kilogramów :) tylko dziewczyny pamiętajcie o jakimś ruchu i diecie, bo bez tego suplement moze nam przyniesc jakiś efekt, ale na pewno nie ten wymarzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska31
Dokładnie mam takie samo zdanie jak poprzedniczka tyle że ja schudłam 10 kilogramów w tym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionka89
Dziś skończyłam kuracje slimcea :) ufff dieta i ćwiczenia teraz troszkę ogranicze :) schudłam w 3 miesiące 13 kilogramów, w ogólnym rozrachunku polecam gorąco ten produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha_83
Ja od kwietnia jestem na Fit Diet schudłam, czuję sie lepiej i lepiej wyglądam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×