Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dukankazrowerem

rowerek stacionarny i dukan

Polecane posty

Gość dukankazrowerem

[cześć]witam :)na początek napiszę kilka słów o sobie,mam 37lat wzrost168cm waga 67kg , zaczełam stosować d dukana białkową a od poniedzialku wsiadam na rower bo do zrzucenia mam dość sporo....bardzo chcę osiągnąć swoją poprzednią wagę 53kg ,mam nadzieję że znajdę tutaj kumpele by się wzajemnie wspierać i motywować na gorsze i lepsze dni:) więc gorąco zapraszam i czekam na chętnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
53 kg w wieku prawie 40??:O chcesz miec anoreksje?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukankazrowerem
witam gościu małe sprostowanie mam 27lat a nie 37 przez szybke pisanie dodałam sobie 10lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukankazrowerem
dzień pierwszy za mna ,nie ma chętnych? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkowo
dopiero dzisiaj wpadłam na forum :) roweruję od czerwca br,na początku spokojniej ale teraz już na całego. zastanawiam się nad kupnem rometu, myślę nad http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-horizon-czarno-czerwono-szaro-bialy-2014-150-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,268728.html?qrtc_slt=slt_product_2_cr&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75778715&qrtc_pos=3&skad=quartic, ale nie wiem tak do końca. ma ktoś jakieś minusy i plusy tego modelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wierzę w diety dukana, wolę jeździć na rowerze http://www.cyklotur.com/rowery/miejskie-city/p,rower-pop-art-28-cali-bialo-czarny-18-2014-romet,261934.html?qrtc_slt=slt_product_2&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75773198&qrtc_pos=5&skad=quartic i dać sobie spokój z mąką, słodyczami i pić wodę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na diecie lekkostrawnej, do tego rowerek parę razy w tygodniu, zainwestowałam w http://www.cyklotur.com/rowery/crossowe/p,rower-horizon-asl-2015-grafitowo-zielony-150-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,436003.html i kg lecąąąą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dukan jest do d**y, nie ma pełnowartościowych dań w jadłospisie, poza tym przy takim wzroście ważysz 67kg, to jest normalna waga, no jeśli się uprzeć to niech będzie 2-3 kg mniej, ale 53kg? dziewczyny - ja zawsze powtarzam każdej z osobna, przestańcie się WAŻYĆ bo to nic nie daje. Zacznijcie się MIERZYĆ, zmierzcie sobie talię i biodra (centymetr musi iść przez pośladki, a w talii dokładnie w miejscu pępka). Chudnijcie wg centymetrów a nie wagi. Bo potem jedna z drugą się dołują, bo waga nie leci w dół, a one ćwiczą i ćwiczą aż się zarzynają. Centymetry kochane centymetry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×