Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sale weselne Gdańsk

Polecane posty

Gość gość

Mozecie coś polecić w przystępnej cenie,moze być w okolicy do 50 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś zainteresowana to zapodaj adres mail a polece dobrą sale z bardzo dobrym jedzeniem i bardzo miła obsługą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj jawnie,ja też sie intresuje salami w okolicach gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sale Oaza w Połchowie,zapodaje link na te strone http://oazapolchowo.pl/ Sale są dwie,duża i mała,bardzo miła obsługa,babeczka przemiła,bardzo duży wybór jedzonka,ciast,od babeczki dostaliśmy gratis tort 3 piętrowy,na miejscu są pokoje do wynajęcia dla gości no i ceny są bardzo przystępne:) My i goście byliśmy bardzoooo zadowoleni z wesela:) Jedzenie było pyszniutkie i dużo dostaliśmy do domku. Polecam naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam kiedys na slubie w gdansku a wesele odbywalo sie w jakims lokalu za gdanskiem ktory nazywal sie chyba "dworek na blotach" czy jakos tak... pamietam ze jechalo sie jakos 30 min. Niestety nic blizszego nie jestem w stanie powiedziec bo bylam tam jako osoba tow a wesele bylo 2 lata temu (sama jestem z rzeszowa). Jesli chodzi o sama sale to jedna z lepszych weselnych na jakich przyszlo mi sie bawic- miejsca duzo, jedzenie bylo przepyszne no i miejsca do spania- pokoje i domki. Sama okolica posrodku niczego ale lokal moge polecic z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się w Oazie nie podobało. Byłam na spotkaniu właśnie w sprawie wesela. Co prawda jest tanio i bardzo dużo jedzenia, wszystko, tzn budynek, sala, pokoje wygląda ładnie, ale: dworu wchodzi się bezpośrednio na salę, wejscie do kuchni jest tez od razu z sali i niestety czuć wszystkie zapachy, coś jak w stołówce szkolnej i jak dla mnie to sala na 100 os nie jest zbyt duża i nie wyobrażam sobie tańczenia w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również mieliśmy wesele w Oazie i nam się podobalo i byliśmy zadowoleni,hmm co do zapachow to jakos nikt na to nie zwracal uwagi,no ale jak ktoś jest ksiezniczka na ziarnku grochu to i wszystko będzie przeszkadzać i się nie dogodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic www.hotelspichrz.com.pl - moja siostra miala tu robione wesele i wyszlo przecudownie!! bawilams ie tam najlepiej. fajny klimat, dobre jedzeniem piekna okolica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.05.2014 o 18:25, Gość gość napisał:

Przepiękny jest Dwór Oliwski! 🙂 Tutaj masz ich ofertę weselną http://www.gdziewesele.pl/Hotele/Dwor-Oliwski.html Według mnie to najładniejsze i najbardziej eleganckie miejsce w Gdańsku

Popieram 🙂 Bardzo miłe miejsce. Zapraszam też na tą listęhttps://www.michalufniak.pl/sale-weselne-gdansk-i-okolice/ moze komus się przyda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×