Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

sale weselne Gdańsk

Polecane posty

Gość gość

Mozecie coś polecić w przystępnej cenie,moze być w okolicy do 50 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś zainteresowana to zapodaj adres mail a polece dobrą sale z bardzo dobrym jedzeniem i bardzo miła obsługą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj jawnie,ja też sie intresuje salami w okolicach gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sale Oaza w Połchowie,zapodaje link na te strone http://oazapolchowo.pl/ Sale są dwie,duża i mała,bardzo miła obsługa,babeczka przemiła,bardzo duży wybór jedzonka,ciast,od babeczki dostaliśmy gratis tort 3 piętrowy,na miejscu są pokoje do wynajęcia dla gości no i ceny są bardzo przystępne:) My i goście byliśmy bardzoooo zadowoleni z wesela:) Jedzenie było pyszniutkie i dużo dostaliśmy do domku. Polecam naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam kiedys na slubie w gdansku a wesele odbywalo sie w jakims lokalu za gdanskiem ktory nazywal sie chyba "dworek na blotach" czy jakos tak... pamietam ze jechalo sie jakos 30 min. Niestety nic blizszego nie jestem w stanie powiedziec bo bylam tam jako osoba tow a wesele bylo 2 lata temu (sama jestem z rzeszowa). Jesli chodzi o sama sale to jedna z lepszych weselnych na jakich przyszlo mi sie bawic- miejsca duzo, jedzenie bylo przepyszne no i miejsca do spania- pokoje i domki. Sama okolica posrodku niczego ale lokal moge polecic z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się w Oazie nie podobało. Byłam na spotkaniu właśnie w sprawie wesela. Co prawda jest tanio i bardzo dużo jedzenia, wszystko, tzn budynek, sala, pokoje wygląda ładnie, ale: dworu wchodzi się bezpośrednio na salę, wejscie do kuchni jest tez od razu z sali i niestety czuć wszystkie zapachy, coś jak w stołówce szkolnej i jak dla mnie to sala na 100 os nie jest zbyt duża i nie wyobrażam sobie tańczenia w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również mieliśmy wesele w Oazie i nam się podobalo i byliśmy zadowoleni,hmm co do zapachow to jakos nikt na to nie zwracal uwagi,no ale jak ktoś jest ksiezniczka na ziarnku grochu to i wszystko będzie przeszkadzać i się nie dogodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic www.hotelspichrz.com.pl - moja siostra miala tu robione wesele i wyszlo przecudownie!! bawilams ie tam najlepiej. fajny klimat, dobre jedzeniem piekna okolica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.05.2014 o 18:25, Gość gość napisał:

Przepiękny jest Dwór Oliwski! 🙂 Tutaj masz ich ofertę weselną http://www.gdziewesele.pl/Hotele/Dwor-Oliwski.html Według mnie to najładniejsze i najbardziej eleganckie miejsce w Gdańsku

Popieram 🙂 Bardzo miłe miejsce. Zapraszam też na tą listęhttps://www.michalufniak.pl/sale-weselne-gdansk-i-okolice/ moze komus się przyda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×