Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie mogę ustawić swojego czteromiesięczniaka

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, pomóżcie mi, bo ja już nie wiem co robić. Moja córka skończyła 4 miesiące, a ja od miesiąca nie mam poukładanego co do godziny dnia. Nie wiem, może to normalne, ale wszędzie mówią o tym, że dziecko powinno mieć stałe pory jedzenia, spania, itd. A u nas wszystko zawsze się waha +/- 2 godziny. Jedynymi stałymi są u nas dwie pory: w południe marchewka + ziemniak i o północy mleko. Dzisiaj po raz pierwszy podam małej o północy mleko zagęszczone kleikiem w nadziei, że prześpi całą noc, nie będę karmić jej o 3 czy 5 nad ranem, w związku z czym będzie jadła normalnie rano. Bo póki co jest tak, że je różnie: czasem przesypia noc do 6, czasem budzi się o 2,4 i 7, przez co potem nie chce jeść do południa (pije tylko wodę wtedy). Dzisiaj było np tak, że zjadła dużo o 7, a potem do południa podjadała mleko - tu 40ml, tam 60, przed południem jeszcze trochę, więc słoik zjadła już dopiero o 14. I tak to u nas wygląda - poplątanie z pogmatwaniem :o Mam nadzieję, że coś da ten kleik do mleka :( Jeśli ktoś ma jakieś spostrzeżenia, napiszcie, albo nalpiszcie jak u Was wyglądało takie układanie dnia. Co do tego jedzenia, próbuję ją czasem przegłodzić, żeby wpadła w jakiś rytm, ale nie daje się oszukać herbatką czy wodą, płacze dopóki nie dostanie mleka, chociaż zjada np tylko 50ml :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×