Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niesamowity KRYTYK

Szefowa cafe pod sąd

Polecane posty

Gość gość
a ja tak powyzywaja sie, pokrzycza,nasmieca,zbesztaja. Zamykaja kompa ida spac a rano zgodnie z regulaminem i usmiechem w strone Szanownego klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naprawde popisza sobie bo tylko tak mozna. Nazywam to hipokryzja 21 w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi gosciu, jestes w takim razie wyjatkiem potwierdzajacym regule ;) wlasnie sie upuszczasz, tyle ze w troche inny sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż sie tak tej szefowej uczepili;) a do tego co jeden to kozak tylko czego nie na własnym nicku? Ja na kafe rozmawiam takze poważnie a poza tym wchodząc komus do kuchni i grzebiac w garach trzeba sie liczyć z tym ze poparzyć mozna paluchy! No cóż tak to bywa gdy oceny dokonuje sie z nad własnego nosa:( głupek widzi głupców a debil debili i tyle na temat! Ja spotykam rożnych ludzi i jak to w zyciu bywa nie z każdym sie musze zgadzać za to nie opluwam kogoś za to ze jest! Poza tym będąc u kogoś a w tym przypadku to szefowa kreuje ten chlewik to nie narzekał bym zbyt natarczywie bo to moze zaboleć ;) tyle tłumaczeń a ns koniec wersja do motłochu : jak sie nie podoba to przeniesie sie na forum kartoflisko;) dziękuje ! Skończyłem możecie rzucać pomidorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredku :) slusznie prawisz... oczywiscie oprocz rzucania pomidorami. lepiej bedzie jak zjedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pożarcia
Szefową??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdolić całą szefową
należy .Zgodnie z duchem działu ero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodnie z duchem :O no nie wiem.... on podobno p******i wszystko a ja niczego nie czuje :P wcale nie jestem taka stara... odpowiadam uprzedzajac kolejny wpis 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuje sie duchem młodym
a latka nie mają nic do tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuje sie duchem młodym
Właśnie naraiłem sobie młodszą o roczek,jest świetna w te klocki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuje sie duchem młodym
Przebywam u niej w.........Palermo:P:)Pochodzi z miejscowości gdzie urodził się juken.Tragiczny los tego chloptasia wiec nie dziwie sie teraz że agresje ma do starszych o pokolenie od niego.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ktore? :P ukladacie drewniane czy lego :P znajac twoj wiek stawialabym na drewniane.... w lego moglaby sie pogubic 😴 chyba, ze korzystacie z duplo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A z czym się jada duplo
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z dupą świńską
w kapuscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durak... to kwasnica :P duplo to klocki dla dzieci lub zdziecinnialych pomidorow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam agresje na staruchow, wszyscy do piachu, za ciemnote,zacofanie,glupote, gowniana albo zadna wiedze, nie umiejetnosc przyjecia innych argumentow, mysla,ze jak maja duzo lat to wiedza a gowno wiedza. Ich swiat sie dawno skonczyl a tepaki sie nauczuc nie potrafia i w******ja. Oni jeszcze mysla ze jest ZSRR dobrym przykladem jest jebnietooki Smuda. Jak ja bede stary to sam skocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jakieś tortury zaserwujesz jej?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powieś sie szefowej na szyi moze cie wysłucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo.. to jest bardzo dobry pomysl :) tylko zawisnij na szyi, nie na ustach... bo moze sie zdenerwowac taka nagla bezposrednioscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×