Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cza1234

test wiedzy

Polecane posty

Gość cza1234

witam..mam pytanie..jaki jest mniej więcej czas oczekiwania na test wiedzy ,po złożeniu dokumentów? .I jeszcze jedno..czy pytania do testu są takie same jak w tamtym roku..bo już nie wiem ,jedni mówią ze test składa się z 315pytań ,drudzy ze więcej.. chce spróbować dostać się do policji ,ale juz sama nie wiem czego mam się uczyć:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od ilości chętnych. Sami wyznaczają terminy testów. Wiem, że jest jakaś książka z testami i trzeba ją przerobić, samych pytań jest dużo. A na kafe gdzieś też widziałam wątek o tych testach, to sobie poszukaj :) Testy co roku są inne, ale pytania zahaczają o podobną wiedzę. Możesz zawsze się zorientować w samej policji czy nie mają jakiegoś swojego skryptu z zakresu wiedzy, który musisz mieć. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekująca na przyjęcie
Na stronie głównej Policji powinien być link do listy pytań, na które trzeba znać odpowiedzi (te musisz zdobyć sama, tam ich nie ma). Przynajmniej w zeszłym roku tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza1234
ok zobaczę..dostałam od znajomej te pytania ,ale nie wiem czy są ok. nie wiecie czy stara się ktoś z LĘBORKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołaza81
Na forum IFP są za darmo odpowiedzi do testu wiedzy . Musisz tylko porównać ze stroną KGP , czy pytania są te same , czy choćby w tym sensie . Chyba warto taki maly trud wykonać i miec za free to za co inni chcą kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualne testy wiedzy ma pan Jarek bo jest ich autorem. To jest jego strona www.testydopolicji.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×