Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samarytanka z Tweetowa

Co to ma być

Polecane posty

Gość Samarytanka z Tweetowa

Kupiłam garnki Philipiak, które powinny spełniać wszystkie funkcje, o których producent informował (kupiłam je po jednym z pokazów). Na pokazie byłam zachwycona nimi! Ładne. Pan prezentował je jako najlepsze na rynku iii... wtopa! Nic nie jest takie, jakie mówili i jakie pokazywali :( tyle pieniędzy wyrzucone w błoto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do rzecznika konsumenta i dowiedz się co z tym możesz zrobić-nam w końcu udało się zwrócić.Jedyną stratą jaką ponieśliśmy za własną głupotę był koszt przesyłki tych nieszczęsnych garów. Ludzie nie dajcie się omamić !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do rzecznika praw konsumenta-tak miało być :D Numer znajdziesz w internecie-szukaj dla swojego miasta[lub najbliższego powiatowego]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samarytanka z Tweetowa
nie mam górnej jedynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnica lalala
Oj, jaka szkoda, jedzenie nie gotuje sie samo? A oni na takich naiwnych osobach zarabiaja niezła kase, nieuczciwie zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto chodzi na pokazy garnków? chyba tylko emerytki z alzheimerem i dziewczyny z IQ niższym niż 50 sorry, ale za naiwność i głupotę się płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
:D:D niestety - ale zgadzam sie z opinią 2 moich poprzedniczek..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się również. Moja babcia dała się nabrać i zostało jej jeszcze 2 lata spłacania, a garnki jak garnki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te garnki to jedna wielka lipa. Nie nabierajcie się!!! Moja śp Babcia kupiła je rok temu, a teraz na nas spadł obowiązek spłacania rat. Chińska tandeta nie warta nawet złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, bo pokazy są tak reżyserowane, żeby nas podjarać i nie dać czasu do namysłu. Odnosi się to i do garów, i odkurzaczy i innych baracheł. Czym różni się odkurzacz Lion od Zelmera AQUARIO - wielkością i niczym więcej, no dobra, Lion może prać tapicerki i dywany, tylko, czy jest to warte 5 tys? Wg mnie nie bardzo, dlatego mam Zelmera za 300 zł. I bardzo dobrze działa :) _________________________________ http://www.finishparkiet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi19845
garnki Philipiaka to jedno wielkie dno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×