Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co to jest Operations Leadership Program

Polecane posty

Gość gość

Wysłałam CV bo pojawiło się jakieś ogłoszenie. Spełniałam wymagania to wysłałam. W kolejnym etapie Zarejestrowano mnie na jakiejś stronie gdzie miałam wykonć rozszerzony test z angielskiego, mam 73% więc moim zdaniem dużo no i myślę, że będzie kolejny etap. Tylko że wciąż nie wiem co to jest. W desperacji wysyłałam CV wszędzie gdzie tylko można było ale nastawiłam się już na wyjazd na przysłowiowy zmywak za miesiąc. Informacje ze strony internetowej: "Operations Leadership Program (OLP) jest korporacyjnym programem rozwoju liderów w obszarach jakości, zakupów (zarządzania dostawcami) i produkcji. Przed odbywaniem rotacji uczestnik Programu wyjeżdża na okres około miesiąca do USA w celu przeszkolenia i przygotowania do uczestnictwa w programie. Po ogłoszeniu rekrutacji do programu kandydac**przesyłają swoje CV. Następnie wybrani kandydaci rozwiązują testy ze znajomości języka angielskiego. Po uzyskaniu pozytywnej oceny z testu zapraszani są na rozmowę kwalifikacyjną z przedstawicielami HR. Kolejnym etapem jest udział w Assessment Center a następnie przygotowanie specjalnej prezentacji, którą kandydac**przedstawiają przed Zarządem Spółki. Decyzję o wyborze uczestnika podejmuje Zarząd ." Czy to ma jakiś sens? O co w tym chodzi? Nie spotkałam się z tym nigdy, wysłałam CV ale nie spodziewałam się odzewu. Niezbyt wiem, co to w ogóle jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×