Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przypalony tłuszcz w piekarniku

Polecane posty

Gość gość

macie jakieś sprawdzone porady na usunięcie przypalonego tłuszczu w piekarniku , takiego który nieźle się przypiekł(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ms.Muscle do przypaleń -popsikasz piankę ,zostawisz na 20 min i gąbką ścierasz =finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ocet nic nie dał- wprowadziłam się do wynajmowanego mieszkania, poprzedni lokatorzy w piekarniku zostawili syf nieziemski, niczym doczyścić tego nie mogę. Piekarnik, kratka grillowa, blaszka... wszystko się klei, nie pomaga moczenie we wrzątku, z octem, płynami, sodą.. no nic tego nie rusza. Nie mam pomysłu już jak doczyścić ten piekarnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płyn do mycia piekarników lub/i grilla psikasz, zostawiasz, wycierasz i gotowe jeżeli jest bardzo przypalony, to powtarzasz do skutku nie szoruj niczym ostrym, bo zniszczysz emalię w piekarniku ja używam akurat firmy ludwik, ale jest wiele różnych firm robiących takie płyny, poszukaj w najbliższym markecie albo sklepie z chemią gospodarstwa domowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko te płyny też niewiele dają... jest trochę lepiej, ale ciągle brudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup taki plyn do kominkow czyszczenia nie patrz na cene tylko na najwyzszy procent skladnika substancji czynnej ja dalam niecale 4zl za nie firmowy i byl super do piekarnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O właśnie, widziałąm kiedyś jak kolega czyścił kominek takim płynem specjalnym, nie pamiętam tylko jak się nazywał- to może być dobry pomysł, cały syf schodzil jak za dotknięciem w reklamie:) Dzięki, to bradzo dobry pomysł, że też sama na niego nie wpadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje płyn do czyszczenia piekarników i szyb kominkowych 750 ml za 7,60, to taka aktywna piana ,pryskasz czeeekasz i ścierasz.a potem np. na drzwiach od piekarnika tworzy się taka powłoka i nie trzeba tak często myć .kupuję w sklepie internetowym firmy. jakby co to napisz do n.plawnicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeraneczka
Generalnie to staram się zawsze albo octem albo sodą albo kwaskiem cytrynowym. Jak nie pomaga albo widzę, że zajmie mi to pół dnia to coś takiego ewentualnie w ostateczności: http://www.morele.net/electrolux-spray-do-czyszczenia-piekarnikow-250ml-e6ocs106-631060/ W niektórych sklepach sprzedawcy dorzucają to do piekarników i przyznać trzeba, że nawet się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×