Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

30tc dzisiaj wyprałam pierwsza turę ciuszków dla naszej córeczki

Polecane posty

Gość gość

Witam drogie mamy :) Wy też na tym etapie zaczęłyście prać ? To moje pierwsze dziecko, od razu piszę, że wiem, że "mam jeszcze czas" ale wole sobie to zrobić teraz, powoli, na spokojnie niż potem w 8 czy 9 miesiącu ciąży kiedy będą mnie już bardzo bolały krzyże, nogi itp., już zaczynają mi się żylaki na stopach.. :/ więc stwierdziłam, że zrobie to już :) uprane, uprasowane ciuszki i poskładane ułoże do plastikowej wanienki dla dzidziusia i przykryje ręcznikiem, będą sobie czekać na swoją kolej :) a ja nie będę się musiała zajmować tym później, bo nie wyobrażam sobie w 9 miesiącu tego wszystkiego prać, wieszać i prasować, składać :) wtedy będę sobie odpoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaaaaaaaaa
Witam w klubie :) ja też jestem w 30 tygodniu i właśnie się pierze pierwsza partia ciuszków córeńki :) też nie chce wszystkiego zostawiać na ostatnią chwilę, zwłaszcza, że mam ciaże zagrożoną przedwczesnym porodem - skracająca się szyjka.... wyprasuje i poukładam w komodzie niech już też sobie poleżą w domowym zapachu :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło mi, że nie jestem sama :) ciuszki już prawię wyschły, więc zaraz będę prasować :) Jula czy Ty też jesteś podekscytowana ? Jak widzę te słodkie ciuszki wiszące na grzejnikach to aż mi się samo uśmiecha :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaaaaaaaaa
No pewnie, że są emocje :) nawet jak jeszcze nie prałam ciuszków szłam do przyszłego pokoju córeczki i je ogladałam, układałam rozmiarami itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa to masz osobny pokój dla dziecka ? Nasze będzie spało razem z nami :) póki będzie malutkie :) a rzeczy są u brata w pokoju (bo on już nie mieszka w domu rodzinnym, ja z mężem tak) Julaa co już masz dla maleństwa oprócz ciuszków? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaaaaaaaaa
Tak nasza Julka będzie miała swój pokoik, oczywiście na początku będzie spała u nas w sypialni za scianą, musze tylko dokupić kołyskę, a dla córci już mam wszytsko, tzn jeszcze brakuje tej kołyski i niani elektronicznej aaaa no i prześcieradeł do łóżeczka bo nie było takich kolorów jak chciałam, ale to mi mąż na dniach dokupi :) dzisiaj jeszcze dokupiliśmy pampersy, chusteczki, kosmetyki więc jestem w pełni gotowa na przywitanie córy :) A Tobie co jeszcze brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahaha śmiać mi sie chce z pustych lasek, które kilka miesięcy przed rozwiązaniem już piorą ciuszki dla dziecka, ja zaczęłam kupować ubranka na początku 9mc a uprałam je 2 tygodnie przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaaaaaaaaa
Nie uważam się za pustą laskę, wręcz przeciwnie, rozsądną, która trzeźwo patrzy na życie, jak już wspomniałam, mam ciaże zagrozoną, więc w każdej chwili mogę jechać rodzic, więc po to te wszytskie przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ok, nie doczytałam, że masz ciążę zagrożoną, jeśli tak to przepraszam, mnie tylko rozsmieszają nadgorliwi ludzie, ja miałam ciąze w porządku dlatego nie spieszyłam się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 30tc zaczynałam kupować wyprawkę. Pranie 2-3 tygodnie przed terminem. Dzień przed porodem rozłożyłam i przyszykowałam łóżeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To strasznie mala masz pralke jesli pierzesz partiami.:-) Ja wrzucilam wszystko na raz- ale to moja 2 ciaza wiec juz sie tak nie cackam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu da sie poznac ze pierworodka:-) ja mam juz rozwarcie, wypadl czop a nawet torby nie mam spakowanej:/ i tak mi sie nie chce tego robic ze chyba zgonie wszystko na meza w ostatniej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co prać ciuszki? czemu to służy? nie rozumiem tej mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem pierworodka a już mam wszystko dawno poprane i kupione. Rzeczy czekają w komodzie. Za miesiac niecały rodze drugie. Też dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 36 tydzień w zeszły weekend torbe spakowalam na tip top heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D25D
Nie lepiej wyprac jak najpóżniej zeby maluch miał jak najświeższe? jak bedzie lezało 2,5 mies to juz nie bedzie takie swieze, a taki noworodek powinien miec wszystko odkazone, a w 2,5 mies znowu sie najdzie zarazków. Ja wprałam dosłownie na dzien przed porodem (termin minął) a w dniu porodu prasowałam. Jeszcze mi gin kazała się zgłosic w ten sam dzien do szpitala na poród, a ja mówie do męza ze muzę najpierw wyprasowac bo pozniej juz naprawde nie bede miala czasu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 37 tc i dopiero się za to zabrałam, dzis byłam jeszcze na basenie, jutro pakuje walizkę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to po co prać ciuszki ? Moda ? A czy Ty kobieto masz coś z głową ? Mam mojemu noworodkowi założyć ciuchy, którę leżą ze 3 lata na strychu ? Bo od koleżanki dostałam..? Zakurzone i brudne, śmierdzące ? Lecz się ! No może Wam wystarczyło jedno pranie, moja pralka mieści ok 5 kg, ale ja mam cały duży wór ciuchów, które dostałam więc muszę to na tury prać :) a co do tego, że już to robie to w temacie wyjaśniłam dlaczego :) nie będę się powtarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jula pytałaś co ja mam dla swojego maleństwa..a więc: łóżeczko, wózek 3w1, 2 beciki, kądrę i poduszkę (musze dokupić poszewki i prześcieradła), wanienkę, ciuszki i tyle :) resztę dopiero będziemy z mężem kupować, a i jeszcze laktator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za bardzo się się spuszczacie i trzęsiecie, niedługo będziecie się zachwycać kolorem kupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty mieszasz że musisz odkazac :D bez przesady :D jak masz po 3 ciuchy i więcej dzieci nie masz to se możesz robić na ostatnia chwilę. Teraz juz nawet nie trzeba prasowac bo nie trzeba jak to mowisz odkazac hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ta kądrą to żes pojechała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to kądra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już wam się robi pampers z mózgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja coś napisałam o odkażaniu ? Wy zazdrosne, wredne baby ? Skoro Wy uważacie, że to za wcześnie to się nie wypowiadajcie..prasuje, żeby ciuszki były wyprasowane, a nie całe pomięte..chce żeby moje dziecko było zadbane to takie straszne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale sie uśmiałam z tej kądry. hahaha. i jeszcze sie pyta o co chodzi. mówi się o pisze kołdra. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ok. skoro juz czujesz sie nie najlepiej i wiesz ze bedzie gorzej no to pierz. lepiej wyprac teraz niz wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pasuje ale nie żeby było odkazone jak tu któras mądra napisala i że bakterii najdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 15.57 skoro ty nie odkażasz czyli nie piwerzesz i nie prasukesz ciuchów swojemu dziecku/om to im współczuje obcowac cały czas z zarazkami. pewnie jestes leniwą matką i ci sie po prostu nie chce. wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×