Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

30tc dzisiaj wyprałam pierwsza turę ciuszków dla naszej córeczki

Polecane posty

Gość gość
Aż dziw człowieka bierze, że takie pipy istnieją na świecie, a potem pewnie pierwsze do komunii w niedziele polecicie. Na kafeterii zbiera się chyba najgorszy sort człowieka, patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak poronisz, to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A autorka ma teraz nauczkę, biedna nie wiedziała, że tu sama zgnilizna społeczna siedzi. Ja z ludźmi takiego pokroju nie dyskutuje, nie będę się zniżać do ich poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj żebyś ty nie poroniła, każde złe słowo, które do niej napisałaś wróci do ciebie z podwójną siłą, bądź tego pewna. I nie próbuj jej straszyć zazdrośnico!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj, waj, pipy nie padły na kolana, że już kądrę autorka naszykowała i ciuchy w wannie ułożyła :D Bida mentalna nie ma koleżanek, przyjaciółek, nikogo z kim można by pogadać. I tak mnie zastanawia, co raptem ta komunia ma do tematu? :D Też jakiś prosty, pokręcony rozumek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie Krowy!czepiacie się dziewczyny;-)Niech sobie pierze,prasuje,układa a wam g***o do tego czy teraz czy potem czy w ogóle.Do gość z 00.07 w 30 tyg nie można poronić tępaku a tak poza tym takich rzeczy kobiecie w ciąży się nie pisze i nie mówi,żeby Cie posrało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej ŻENDA skończ już, nie ośmieszaj się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o jechanie po autorce. mozna się cieszyc z macierzyństwa, z ciąży i to bardzo. sama jestem aktualnie w 8 miesiącu, ale nie wyobrażam sobie żeby nawet wpaść na pomysł napisania takiego tematu. Wyprać ciuszki trzeba i ok ale nie róbmy z tego wielkiego haloo. Autorka dosłownie ma odlot że te ciuszki uprała i to jest dziwne. Normalni ludzie, którzy mają swoje zajęcia (bardziej ambitne od prania czegokolwiek) nie spuszczaja się nad takimi przyziemnymi robotami. Po prostu trzeba to zrobić i tyle. Ja mogę sie zachwycić jakąś ambitną książką albo wycieczką w nowe miejsca, pójściem do galerii sztuki czy nawrt zjedzeniem nowej orientalnej potrawy, ale nie rozumiem zachwytów nad robieniem prania i sorry to jest naprawdę dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dajcie spokój , jakieś gimg***a piszą specjalnie, nie warto zwracać uwagi:) kądra no i co z tego że tak napisała? temat jest o przygotowaniach czy o pisowni? nie masz czego się czepiać to znalazłaś sobie punkcik, ale to tylko świadczy o tobie!!! bezbłędna hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to było do tej kretynki z godz. 00.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu zastanawiam się, jak poroni to całe pranie i prasowanie będzie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 00.15 żebyś się nie zasrała taka jesteś inteligentna ą, ę, a jedziesz po jakiejś dziewczynie na forum, otóż to świadczy tylko o tobie, uwierz mi ty nie jesteś inteligentna za grosz, powiem więcej ty jesteś kretynką jakich mało udająca inteligentkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy jest inny!! ona podnieca się ciuszkami ,Ty książką , ja motocyklami no i co tez mam powiedzieć że jesteś dziecinna bo sikasz nad kawałkiem papieru? każdy jest inny i ma prawo do wypowiedzi , nie interesuje was to nie czytajcie , nie wypowiadajcie się, każdy ma prawo założyć topic jaki chce, i szuka ludzi o podobnych spostrzeżeniach a nie idiotów którzy swoje emocje wyrzucają na autorce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widze w tym nic zlego ani umniejszajacego ani malo ambitnego ze przyszla mama cieszy sie na przyjscie dziecka.Niech sie chwali i celebruje.Niech sie rozpieszcza.Potem tego czasu bedzie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 00.15 poczytaj sobie czy można poronić w 30t jakie tępoty tu siedzą to aż człowieka zadziwia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Cię, autorko - pierwsze dziecko i wielka radość :) Mnie też cieszyło układanie ubranek i też przygotowałam sobie wszystko wcześniej. I miałam z tego satysfakcję :) Miło popatrzeć na to wszystko i pomyśleć, że wszystko gotowe - maluch może się spokojnie pojawić na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"każdy jest inny" ale te idiotki tego nie pojmują, w życiu im nie wyszło, nie mają na kim się wyżyć wiec rzygają żółcią na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, przeczytałam-nie da się poronić w 30 tyg, ale co, jeśli upadnie na brzuch, i dziecko urodzi się martwe, albo jak umrze w trakcie porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety gość powyżej masz rację :) nie wiem co się dzieje teraz, ludzie tacy zawistni, żeby tylko komuś dokopać, dos...., nie interesuje mnie temat ,opuszczam nie czytam, ale nie tutaj babska którym w życiu nie wyszło musza swoje 5 gr wtopić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość widać mózg masz głęboko w ... skoro tak się ośmieszasz, widać jakaś gówniara która nie wie na jakim etapie nawet ciążę można poronić:) a co jeśli upadniesz na łeb i Ci się 5 klepka naprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jeśli 10 murzynów przer********ię w dup....? co jeśli zadławisz się penis.... brata? co jeśli matce wyliżesz? hmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci umierają, i w sumie lepiej, po co tyle idiotów się rodzi. I tak jest już za dużo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem wcześniejsze przygotowania, ale laska która ma niewydolność szyjki i powinna leżeć, a co najmniej maksymalnie się oszczędzać, w 30 tc wstaje i pierze, prasuje ubranka bo może poród wcześniej? Trzeba mieć coś nie tak z deklem, taką aktywnością prędzej sobie zaszkodzi niż pomoże, a poza tym- nawet gdyby poród był wcześniej, mąż jest upośledzony i nie wrzuci 2-3 prań, nie wyprasuje ubranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 00.40 tylko że los jest niesprawiedliwy bo gdyby był to ciebie by tu juz nie było. ale takiego g ó w na jak ty jest najwiecej na tym swiecie. niestety. to raczej twoja matka powinna była poronic gdy była z tb w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jetem w 38 tc i wczoraj dopiero spakowałam walizkę do szpitala... jeśli chodzi o pranie ciuszków to też nie wyprałam wszystkich - niech mąż ma co robić jak ja będę rodziła, hehehee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×