Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sabrinkaewelinka

Wiecznie napalony mąż nawet w aucie chce seksu śpiący syn mu nie przeszkadza

Polecane posty

Gość Sabrinkaewelinka

Az głupio mi o to pytać ale czy wasi mężowie również poza sypialnią domagają się pieszczot?? Ostatnio wracaliśmy od moich rodziców. W pewnym momencie mąż widząc że synuś usnął zboczył z drogi w lasek i podniecony na maxa domagał się lodzika i "szybkiego numerku" :/ Jest strasznie niewyżyty. Dodam, że jesteśmy świeżo po ślubie(4mscy) a synek ma 10 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem normalny gość.a ty jesteś jak moja żona kiedyś.teraz jesteśmy starsi i ona zrobiła się taka jak ja i jest nam dobrze.chociaż przyznam że chciałem ją kiedyś przez jej podejście do tych spraw zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinkaewelinka
ale ja także lubię seks ale w bardziej intymnym miejscu bez "świadków" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co bylo dalej :D PISZ!! Był lodzik ? wyr*chał cie tam / :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinkaewelinka
a g***o to was obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinkaewelinka
Nie podszywajcie się 17:40 PODSZYW! Nie chodziło mi o syna jako świadka naszych igraszek ale ludzi przecież zawsze ktoś mógł nas podglądać i jeszcze nie daj Boże sfilmować nas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj puki chce ,to nie mydlo nie ubedzie,bo przyjdzie taki czas ze role sie odwroca,ty bedziesz chciala,a on nie bedzie mogl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinkaewelinka
Łatwo mówić kiedy mąż chce co chwilę gdy jestem obok niego. Ok rozumiem w domu-rano, wieczór i w południe ale w samochodzie, toalecie w restauracji to zaczyna męczyć bo wtedy brakuje mi odwagi i...siły :P U rodziców patrzył na mnie a oczy mu płonęły i siedziałam cała zestresowana .Nie wiem może jako świeżo upieczona żonka jestem za bardzo spięta i wstydliwa ale jak można się zachować inaczej gdy się jest u rodziców na obiadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinkaewelinka
17:44 Twój mąż od początku był taki "napalony" ? Jeśli tak to jak wytrzymujesz tyle lat?heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym żeby mój chłopak chociaż trochę taki był, ale niestety przez 2,5 roku zero rozmów o seksie, seks 3 razy w miesiacu i w dwóch pozycjach... super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jesli jest az tak jak piszesz, to maz troche taki sexomaniak , masz racje i z takim ciezko zyc,nie mowiac o wspolzyciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinkaewelinka
Dla mnie 3 razy w miesiącu to brzmi jak abstrakcja :) i niewiarygodne, że są męzczyzni którym się nie chce seksu . Ja nie mam porównania bo mąż to mój pierwszy partner seksualny więc ja zostałam rzucona od razu na głęboką wodę hehe :)Z jednej strony super że tak mnie pożąda a z drugiej strony jak dla mnie to za dużo tego seksu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinkaewelinka
Dla mnie 3 razy w miesiącu to brzmi jak abstrakcja :) i niewiarygodne, że są męzczyzni którym się nie chce seksu . Ja nie mam porównania bo mąż to mój pierwszy partner seksualny więc ja zostałam rzucona od razu na głęboką wodę hehe :)Z jednej strony super że tak mnie pożąda a z drugiej strony jak dla mnie to za dużo tego seksu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Cię nie pocieszę, ale w tym momencie Ci straaasznie zazdroszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinkaewelinka
Nie pocieszasz mnie :P wierz mi nie chciała byś takiego napaleńca mieć w domu hehe ale kocham go więc ulegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinkaewelinka
Nie pocieszasz mnie :P wierz mi nie chciała byś takiego napaleńca mieć w domu hehe ale kocham go więc ulegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu dogodzić kobiecie....a synek jak będzie większy będzie miał co kolegom opowiadaç

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą ,od wielu lat nie mam seksu w małżeństwie. Proszę wypożycz mi swojego chłopa jeśli Cię tak męczy ja dam mu tego czego potrzebuje,wszyscy skorzystamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 17.44 - tak był taki napalony zawsze, tylko ja to teraz inaczej odbieram bo po urodzeniu dziecka jestem czasami mega zmęczona, że mimo iż mam ochotę na seks to po prostu nie mam siły i wolę się położyć i spać, dlatego tak to odbieram. Ale daję radę, wolę żeby miał ochotę za często niż za rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinkaewelinka
Ja należycie dbam o potrzeby mojego męża i nie potrzebuję pomocy -Dzięki :P Zmęczona ale daję radę :D A jak jest u was kochani ? Na prawdę nie kręci waszych facetów seks w miejscu publicznym czy chociażby potrzeba seksu na zasadzie "nie wytrzymam dłużej muszę tu i teraz Cię wyr*chać..." :P? sorry za słownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinkaewelinka
Czy może coś z moim mężem nie tak??? Skąd się u faceta bierze ta wieczna ochota na bzykanko? Mąż zapytany odpowiada, że "tak na mnie działasz" ale może jest coś jeszcze? Coś z zewnątrz małżeństwa ? Sama nie wiem co myśleć i czy w ogóle jest sens rozmyślać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks to branie ale i dawanie.jakby mi facet zatrzymal auto i chcial loda.....sorry a co ty z tego masz?traktuje cie jak szmate.nie widze nic zlego w robieniu loda ale chodzi mi o jego podejscie:Ohehe zatrzymuje auto i komenda-wez do buzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż taki jest sorry był jeszcze trzy miesiące temu- wszędzie i zawsze był gotowy. Oczywiście niektóre a sytuacje mnie wkurzały, ponieważ czasem nie przeszkadzała mu obecność 9 letniej córki która nie śpi i jest za ścianą- ale to było minęło (trzy miesiące temu a teraz od miesiąca jesteśmy po rozwodzie i mimo iż to on złożył pozew bzyknął by mnie wszędzie ale nie chciał to stracił to bzykanie na każde skinienie po 10 latach małżeństwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz sie ,ciesz jestem 18 lat po slubie, na samym poczatku to tez tak mialam sex 6 xdziennie, jak gdzies szlismy to przed samym wyjsciu i w lesie tez, caly czas sie domagal, synek jak byl malutki to mial kolki ciagle plakal ja padalam na pysk i maz tego nie rozumial,sex musial byc, i tak bylo dlugo, pozniej maz zaczal pracowac jako kierowca tira przyjezdzal raz na tydzien i sex tez byl teraz przyjezdza raz na 2 tyg i coz otoz po 1 od 2 lat nieraz mu nie staje po2- ja bardzo przytylam po 3 sex jest raz na miesiac i tak mysle ,czy przez to ze nie zawsze jest twardy, czy juz maz sie wypalil ,luv ze przytylam i maz sie mnie brzydzi lub ze mnie zdradza,i tak mysle i to mnie doprowadza do szalu, boje sie zeby to nie bylo to ostatnie ,ale sexu tez mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinkaewelinka
Ale gdzie ja napisałam, że mąż tylko bierze a nie daje ? To nie tak, że on zatrzymuje auto i mi siłą głowę wciska między swoje nogi :D On zawsze najpierw troszczy się o mnie ;) Mówiąc, że mnie chce tu i teraz zaczyna robić wszystko by mnie rozpalić czyli zaczyna mnie pieścić,całować... wkładać swoje paluszki tu i tam... a jak zauważy, że jestem gotowa to już nie ma zmiłuj ;) Na takiej to zasadzie. Tylko, ze nie o tym temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinkaewelinka
tak na chama to tylko raz zaraz po porodzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinkaewelinka
21:15 nie podszywaj się nudzi ci się dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też się chce, ale niestety mój chłopak to chyba jest jakiś dziwny, że raz na tydzień to maks. Już nie mówiąc, ze przez to nie czuje się ani atrakcyjnie, a tym bardziej nie pociągająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinkaewelinka
Wiesz, wydaje mi się, że jego temperament nie ma nic wspólnego z Twoją atrakcyjnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZŁA PANNA MŁODA I MAMA
wspólczuje ci autorko takiego męża moim zdaniem jst z toba jedynie dla seksu bo dobra jestes w te klocki żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×