Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonika676

Były facet

Polecane posty

Gość anonika676

Spotykałam się z facetem 15 lat starszym ode mnie , jednak po paru dniach on wysłał smsa ze nie chce miec narazie zadnej dziewczyny(i wiem ze nie ma). Ostatnio z obecnym chlopakiem i bylym siedzielismy razem. Byly chcial zebym zostala bo chcial ze mna porozmawiac. O czym mogl chciec porozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że chce trójkąt. Na 100%. A tak na poważnie to idź odrobić lekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie lekcje? Stań przy ścianie i rób skłony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja87857646556767
mam 20 lat wiec lekcji juz raczej nie odrobie... odpowie ktos czy nie ma juz tu normalnych osob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No. Chyba nie odrobisz. Nigdy. To może sp... i pier....się!!! Jak chcesz i z kim chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja87857ewklew
gosc jebnnnnij sie w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja? To ty masz problem i nasrane we łbie. I to ostro. I nie tylko we łbie i nie tylko nasrane!!! Ale naspermione. TFU!! Gówniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja87857ewklew
smieszne jest to co piszesz, a zarazem zalosne. Wiesz staram sie zrozumiec za wszelką cene ludzi, którzy proboja sie dowartosciowac "jadąc" anonimowo innych w internecie ....ale za c****uja nie dam rady. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie szukam rady, tylko ty. Masz problem z ilością chłopów i nie wiesz kto ma cie pieprzyć? Wybieraj po długości, albo po średnicy. Ale jak ty szkoły nie masz to pewnie nie wiesz co to średnica.... TFU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żancia4738473f
Nie mieć szkoły, a juz się nie edukować to spora różnica, nie uważasz? To ty powinienneś się do tej szkoły zapisać bo sądząc po zasobie twojego słownictwa zbyt wiele godzin w niej nie spędziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×