Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZA1234

MATURA I POLICJA

Polecane posty

Gość CZA1234

zawsze zastanawiało mnie czy wszystkie osoby starające się do policji muszą mieć zdaną maturę ? czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie? byłabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy. Ale nie wszystkich to obowiązuje. A tak poważnie, to zależy, na jakie stanowisko. Na niektóre chyba niekoniecznie. Zawsze możesz sprawdzić na stronie komendy policji warunki przyjęcia i zaspokoić ciekawość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza81
Musisz posiadać średnie wykształcenie, matura nie jest obowiązkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza1234
hee...tak to jest jak się chodziło na wagary zamiast podejść do matury..hym..co do tego..znaczy się ,jak się nie ma matury a się dostanie do policji to tylko po to żeby krawężniki "zamiatać tak"..:)i chyba są mniejsze szanse żeby się dostać co..?hym.. ciężki temat..a jakby zadzwonić do policji...ale tam w Gdańsku...bo u nas to raczej nie wiedzą..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza1234
aha co do strony policja.pl ..no,maja tam ważne informacje".Osoba starająca się do pracy w policji musi mieć obywatelstwo polskie.."masakra jakaś..a o maturze jak nie ma tak nie ma..ale może jest tak jak _____zołza____mówi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza81
Nie zawsze chodzenie na wagary, jest powodem braku matury ;) Po drugie bez matury nie musisz być tylko "krawężnikiem" Matura potrzebna jest Ci TYLKO jeśli będziesz chciał/chciała byś iść do Szczytna , ale zawsze możesz to nadrobić . Poza tym jest jeszcze jedna sprawa , musi być zapotrzebowanie , ktoś musi Cię wysłać do Szczytna , a na pewno nie jest to zależne tylko od widzimisię policjanta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza1234
hym...ale że jak, do Szczytna biorą z maturami, a do Słupska bez.. bo słyszałam ze w Szczytnie jest nacisk bardziej na wiedze ,a w Słupsku bardziej na sprawność fizyczna...to prawda?i obiło mi się też,że jak bez matury to do prewencji ,no a ja chciałabym jak już to do drogówki ...no tylko ze czym bardziej się wgłębiam tym bardziej widzę że to naprawdę nie jest taki łatwe ,osoby które się dostały i są już tam, twierdza że to też trochę zależy od szczęścia. :(dlatego to mnie martwi ,bo starać się staram ,ale dużo czasu upłynie zanim się dowiem czy to mi wypali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza81
Kurs podstawowy dla policjantów przyjętych trwa 6 miesięcy i odbywa się w : W szkołach policji w : Pile Słupsku Katowicach Legionowie Szczytnie lub w Ośrodku Szkolenia policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu Na ten kurs 6 miesięczny nie ma potrzeby mieć matury . Co innego jeśli ktoś idzie do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie , która kształc**przyszłych oficerów , są tą studia policyjne . Jak widzisz w Szczytnie odbywają się i kursy podstawowe i wyższe . Przepraszam ile Ty masz lat ? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cza1234
wiesz zołza, ty to jesteś prawdziwa zołza wiesz...:) oj tam ,oj tam.. ile lat..człowiek przez całe życie się uczy..tak się pytam tylko bo nie wiem komu już wierzyć...bo tyle tego jest do ogarnięcia..25lat..no chyba że wywnioskowałaś że mniej to wal..przyzwyczaiłam się że niektórzy potrafią nazwać mnie gówniara..ciekawa jestem ile ty masz lat skoro jesteś tak obeznana..taż starasz się do policji.. czy co.?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza81
Lat mam trochę więcej niż Ty ;) a wiedza nie koniecznie ma związek z moim wiekiem , wszystko co napisałam jest w necie .Ewentualnie możesz się tego dowiedzieć , w swojej KW w sekcji doboru ;) Kto pyta nie błądzi ;) a gówniarą nie będę Cię nazywać , bez przesady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza81
Wszystko co napisałam jest w necie ;) Możesz również uzyskać informacji w swojej KW w sekcji doboru ;) Jestem troszkę starsza od Ciebie , ale bez przesady aby miała Cię nazywać gówniarą ;) Tak jestem w trakcje rekrutacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza81
Nie będę nazywać Cię gówniarą ;) Jestem trochę starsza od Ciebie :) Tak jestem w trakcje rekrutacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×