Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wybieracie dziecku płeć po porodzie czy pozwolicie mu na wybór

Polecane posty

Gość gość

Skasowali temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a jak mnie to w*****a ,w tej telewizji o tym p******ą tutaj też Chyba kurde natura juz wybrała płeć ,co mam wybierać jak ptaszek wisi ,mam mu odj****** zrobić dziewczynkę .Jak będzie kiedyś chciało to się przeinaczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świat pełen jest oszołomów niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiesz na czym polega filozofia gender i powtarzasz banialuki po księdzu Oko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, będę mojego synka ubierać raz w spodnie, a drugi dzień w spódniczkę. Do przedszkola też:) I na pewno pomoże mu to w życiu. Dzięki temu nie będzie wytykany palcami przez inne dzieci. Niech wybierze sobie płeć w wieku kilkunastu lat. Będę też wychowywać bezstresowo, na wszystko pozwalać, nawet na to żeby na mnie napluł, bo przecież nie podniosę na niego głosu!!! Absolutnie!!! A w wieku 30 lat będę sponsorować mu nowe spodnie rurki i farbę do włosów... bo przecież żaden pracodawca nie będzie księciu odpowiadał. No chyba, że księżniczce, bo w dzieciństwie zrobię mu wodę z mózgu i skrzywię psychikę aż do później starości. Nie rozumiecie, że wyjątek nie stanowi reguły! pomyślcie jakimi bylibyście dzisiaj ludźmi, gdyby wasi rodzice nie wstawili by Was od małego w pewne ramy, schematy (choć pewnie większość zrozumie to słowo w niewłaściwy sposób). Świat jest tak zbudowany, że są one nam potrzebne. Głośne hasła i "nowoczesne" czasy nie powinny tego zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×