Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaiwedzionaswoimzyciem1994

Polecane posty

Gość gość

witam. poznalam jakis czas temu na imprezie faceta (nazwijmy go maks.) stal sie moim idealem dobrze zbudowany ,brazowe oczy, super zarost. No i super nam sie rozmawialo. i poszlismy do lozka.seks z nim byl cudowny. spotykalismy sie czesto bo 3 razy w tygodniu. wychodzilismy do kina na spacer.ale najlepiej bylo nam w lozku.pewnego wieczora powiedzialam ze chyba sie w nim zakochuje. on byl bardzo oburzony nie chcial mnie przytulac juz i calowac. powiedzial ze on nie jest dobrym materialem na faceta bo sie nigdy nie zakocha. bylam przybita mialam depresje.zwolnilam sie z pracy.chodzilam do lekarzy ktorzy nie mogli mi pomoc. No i stal sie cud maks odezwal sie do mnie po prawie dwu miesiecznej przerwie. spotkalismy sie i bylo cudownie depresja zniknela. zachcialo mi sie zyc. zaproponowalam mu niezobowiazujace spotkania. zgodzil sie na to. ale ja wiem ze jestem w nim totalnie zakochana. prosze was kobietki o rady. jak byscie sie wy zachowaly na mim miejscu. moze mieliscie taka sytuacje. prosze o jakies slowa otuchy.Marietta. zycie to d*******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się w to pakujesz? Facet dał Ci jasny przekaz, że to mile spotkania na seks. Bądź co bądź jest wobec Ciebie bardzo w porządku i powiedział to właśnie po to, byś nie robiła sobie nadziei. Daj sobie spokój i nie łudź, że się z czasem w Tobie zakocha, bo się bardzo rozczarujesz. Wycofaj się póki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś kobietą kochającą za bardzo:P nic z tego dobrego nie wyniknie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×