Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka bojąca się

Syn jest w związku z kobietą która go zdradza

Polecane posty

Gość matka bojąca się

W dodatku zdradza go z jego własnym ojcem, wiem o tym ale syn mi nie uwierzy. On myśli że ja chcę go skłócić zarówno z dziewczyną jak i ojcem którego niedawno poznał. Mój syn idzie na godz. 7 do pracy a moja przyszła synowa z ojcem mojego dziecka gzili się kiedyś, zaskoczyłam ich tam swoim widokiem. To mieszkanie mój syn dostał od mojego ojca na 21 urodziny, łącznie z umeblowaniem, w dodatku dziewczyna wykorzystuje go finansowo. Mówiłam o tym swojemu ale on szału dostaje że obcy ludzie korzystają z jego prezentu bo to nie jest dla nich, poza tym dziewczyna już domaga się by on połowę mieszkania przepisał na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. A nie pomyślała pani żeby sie jeszcze raz je.bnąć w tę samą futrynę. Tylko mocniej? A następnie napisać to samo bardziej zrozumiale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wszystko zrozumialam. Musisz nagrac ich na telefon I bedziesz miala dowod dla syna. Inaczej nikt ci nie uwierzy a tacy jak powyzej ( wysokiej klasy forumowicze) kaza ci sie "jebnac" w glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mamy już dwie mamy. A futryna ma dwie strony. :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie musisz mieć twardy dowód, jak nie uznają cię za taką co cche im po prostu wszystko zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezla szopka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×