Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciasto

Polecane posty

Gość gość

Mam pomysł na ciasto czekoladowe przełożone kremem na wierzchu z galaretką z mandarynkami. Ale nie wiem jaki ma być do tego ten krem, co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli cześć czekoladowa nie będzie ciężka ani zbyt wytrawna, to będzie pasował krem jogurtowy, w necie znajdziesz przepis bez problemu jeżeli cześć czekoladowa będzie mocno czekoladowa, to bezpieczniej będzie zrobić bitą śmietanę albo inny, cięższy krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje masę śmietanową dr oetkera, najlepiej będzie pasowała śmietankowa :) ja te masy stosuję do tortów i ciast z owocami i moim zdaniem są lepsze niż kremy, lżejsze i dużo smaczniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkamoja
Przeczytałam o tym cieście i narobiłam sobie teraz smaku na czekoladę z mandarynkami, mmmm. Ja bym zrobiła z kremem jogurtowym dr oetkera, zamiast masą albo kremem śmietankowym, chyba by lepiej pasował do tego zestawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym żadnej chemii srotkera nie dawała. I przestańcie spamować tą debilną firemką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes taka stara,ze komune pamietasz to sie spiesz,bo juz ci malo czasu zostalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×