Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam orkiestry na wesele w okolicach krakowa

Polecane posty

Gość gość

Znacie jakąś fajną zespól muzyczny w okolicach krakowa , którzy grają 100 % na żywo. W zespole musi byc perkusista. Żeby grali fajne piosenki disco polo jakieś zagraniczne. Szukam już miesiąc i nic nie mogę znaleść bo wszyscy są zajęci 6 czerwca 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie grał multi band i nawet dobrze grali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam! www.folkandroll.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego zespołu na stronie internetowej: www.mixbandlublin.pl Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do nas: www.zespolgreen.jimdo.com Gwarancja udanej zabawy, atrakcyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproś dj_wodzireja.jest tanszy i naprawdę potrafią poprowadzić wesele super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tango Luz - z Chrzanowa albo Trzebini, nie wiem dokładnie. A czy mają perkusistę to nie pamiętam - sprawdź. Ale grają super;)) zabawy też mają bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas grał zespół z warszawy zespół izba przyjęć i było rewelacyjnie musieliśmy zapewnić im nocleg ale nie żałujemy ani jednej złotówki na ten zespół grali i zabawiali gości bardzo dobrze. http://izbaprzyjec.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, w grudniu 2014 bylam z narzeczonym na weselu gdzie grał zespół Dobra Myśl. http://www.dobra-mysl.eu/ grają i polskie i zagraniczne i biesiadnie i disco. No i co też jest ważne nie biorą za to kosmicznych pieniędzy. Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×