Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość komputeromaniaczka

Jaki kurs komputerowy

Polecane posty

Gość komputeromaniaczka

Jaki najbardziej kurs komputerowy ma znaczenie? Wystarczy wpisać w cv biegła znajomość komputera + MS Office czy lepiej zrobić różne kursy? No i jeszcze jedno pytanie...czy miejsce gdzie robimy ten kurs też ma jakieś znaczenie(np. ZDZ, darmowy z dotacji unijnych) czy wystarczy tylko certyfikat/zaświadczenie o przebytym kursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od tego, na jakie stanowisko chcesz aplikować. Ja nie miałam żadnego kursu, tylko umiejętnośc**praktyczne i zdarzyło mi się, że na rozmowie sprawdzili je na żywo. :) Później robiłam kursy on line na akademiarozwoju.com żeby nie siedzieć bezczynnie. Jeśli masz możliwość zrobienia kursu zakończonego certyfikatem za darmo - korzystaj, póki możesz. Nigdy nie wiadomo, do czego się to może przydać. A jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś o pisaniu CV i rozmowach kwalifikacyjnych to polecam bloga tomastest.eu, jest tam kilka fajnych tekstów o rekrutacji i jak się wyróżnić, żeby zostać zauważonym przez pracodawcę. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kursy w szkole NOVA w Rzeszowie. Mają bardzo duży wybór jeśli chodzi o kursy komputerowe, własne pracownie komputerowe i niskie ceny. Szkoła mieści się bardzo blisko dworca więc lokalizacja super. W załączniku podsyłam link i polecam. Warto http://www.nova.edu.pl/oferta/kursy_zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×