Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

KRWAWIENIE W 5 TYGODNIU CIAZY

Polecane posty

Gość gość

Witam was. Mam maly problem... Powinnam dostac @ 18/stycznia. Nie bylo... Zrobilam test wyszedl lekko lekko widoczny...( pozytywny) Wiec zadzwonilam do lekarza na pierwsza wizyte. To termin dopiero na 24/lutego... No ale coz.. Wczoraj wieczorem miedzy 19 a 20 jak poszlam siusiu...zauwazylam plamki kwri na papierze toaletowym... Na bieliznie nic... Przyznam ze siusiam strasznie co 5 min -.-'' Wiec za kazdym razem co sie podcieralam no to bylo z odrobina krwi... Kolor byl taki ciemny rozowy a jasno czerwony.... Dzisiaj z rana od razu jak poszlam siusiu musialam zobaczyc czy dalej mam krwawienie...( nie bylo zadnego) Ale za to zauwazylam takie hmm dziwne ''plamienie'' zolty kolor zmieszany z mlekiem...taki jak budyn waniliowy o takim kolorze.... Zadzwonilam do lekarza ( TU GDZIE MIESZKAM ZA GRANICA) i lekarka pierw mnie wysmiala a pozniej dala mi termin na godzine 11.45 ( dzisiaj) Wyjasnilam co i jak lekarca na wizycie jak bylam. I stwierdzila ze to normalne wszystko jest i nic nie moga zrobic wczesniej niz jak bd w 8 tygodniu + 8 ciazy....( czyli jak lekarka mi powiedziala 9 tydzien ciazy) Nie wiem czy mam sie martwic czy nie..?? Pomozcie.!! A NAJLEPIEJ JAK BYSCIE OPISALY SWOJE UPLAWY OBJAWY CZY PLAMIENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×