Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mcmer

Aniekiety konkursy CV a swoje dane podajecie prawdziwe

Polecane posty

Gość mcmer

Bo Ja się zastanawiam co podajecie w ankietach konkursach jak się rozwiązuje. Imię nazwisko adres telefon.Bo wczoraj rozwiązywałam ankietę spożywczą przy ankieterze z jakieś agencji w moim mieście , i miałam za nią płacone parę groszy i przy odbiorze pieniędzy musiałam podać wszystkie moje dane razem z peselem do weryfikacji dla firmy że zostały mi wypłacone pieniądze a nie komuś innemu Moje dane nikomu nie zostaną nikomu udostępniane czy mam się czegoś bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej te dane jednak są wprowadzane w obieg wtórny, za Twoją zgodą, bo przy kwitowaniu podpisujesz, że wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych do celów marketingowych itd. W takich ankietach można brać udział raz na pół (chyba) roku, tych opłacanych albo jakimś prezentem (kubek, coś tam....). Zarabiać na ankietach można, są jakieś strony nawet, ale z tego, co się orientowałam, ludzie, którzy się tym zajmują zarobkowo codziennie zmieniają profil (adres poczty i dane osobowe), żeby móc w tych samych ankietach uczestniczyć kilka razy. Przejrzyj sobie pod tym kątem Internet, dowiesz się na pewno więcej. A o dane się nie martw, nie zjedzą ich, najwyżej sprzedadzą komuś i będziesz dostawać ulotki czy inne zaproszenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×