Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DrLesseRatte

zdrowe odżywianie dla lepszej sylwetki

Polecane posty

Gość DrLesseRatte

Witam, mam 18 lat ważę 61 kg i mam 157cm wzrostu chcę schudnąć ale z racji tego że się uczę nie zamierzam przeprowadzać głodówki. Zamierzam jeść codziennie coś mniej więcej takiego: śniadanie: jogurt naturalny + jabłko+otręby obiad: warzywa na patelnię + mięsko jakieś bez sosów+ kasza kolacja : sok owocowy surówka warzywna Co myślicie schudnę coś ? Może któraś z Was się podobnie odżywiała? Ktoś dołączy do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek na wojennej sciezce
Nasza babcia była bardzo stara, ale tak stara, że kiedy umarła, znaleźliśmy w jej torebce zdjęcie Matki Boskiej z dedykacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrLesseRatte
brak pieczywa i słodkości + a6W + półgodzinny spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7_klaudia
popieram Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czestsze a mniejsze posilki :) jedz przynajmniej 5 razy dziennie. sporo jablek, marchewek, kiszonek, burakow, kaszy gryczanej, chude mieso, ryby. unikanie gazowanych napojow, slodyczy, cukrow prostych, rowniez tych z sokow! i nie unikaj calkiem tluszczow a co do ruchu to ja lubie spacery i krecenie 15 min dziennie hula hoop :) pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrLesseRatte
Cieszę się że ktoś się odezwał i dziękuję za rady co do 5 posiłków dziennie to będę mieć problem często jestem od 7 do 20 poza domem ale się postaram. Czy któraś z Was już w ten sposób schudła? Jeśli tak to pochwalcie się ile i w jakim czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×