Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coala03

pyt. o Windsurfing w Zatoce Puckiej, Index Katowice

Polecane posty

Gość coala03

Drogie Dziewczęta i Kobietki mam pytanie. Czy któraś z Was kiedykolwiek korzystała z usług Biura Podróży Index, a dokładniej z zajęć dodatkowych organziowanych w ramach kolonii dla dzieciaków (kursy taneczne, plastyczne itp.)? Bo ja wprawdzie wysyłałam córkę w zeszłym roku na obóz (i obie byłyśmy zadowolone, ja z organizacji, córa z fajnych wakacji), ale bez żadnych dodatkowych opcji, a w tym uparła się na dodatkowy kurs windsurfingowy (http://www.indexpolska.com.pl/kolonie_obozy/polska/pomorze/wladyslawowo/kolonie_letnie/oboz_mlodziezowy_wladyslawowo-autokar) we Władysławowie. Trochę to jednak cenę podnosi (+360zł) a nie wiem jak z jakością. Dlatego pytam. Często zaglądam na kafeterię i mm nadzieję, że znajdzie sie dobra dusza która podzieli się opinią, jeśli nie o dodatkowych zajęciach na koloniach w indexie to o samym pomorskim windsurfingu (w zatoce Puckiej). Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riffa
Ja polecam. Jakiś czas temu bardzo się wkręciłam w windsurfing. Zaczął mnie uczyć tata, a potem wybralam się właśnie na kolonie z Indexem właśnie z ta opcją z kursem. Było extra, a i pan Tomek, który nas uczył świetny gość, a i przystojniak ;););) Noi nie było tak, że każdy wskakuje i robi co mu się podoba tylko dużo wskazówek dla każdej osoby z osobna, bo wiadomo, że jedni umieli gorzej drudzy lepiej. Ogólnie spoko ludzi poznałam ktorych bawi to co imnie :) Jeśli chodzi o pierdółki w stylu transport czy wyżywienie to dla mnie było wszstko oki. W tym roku chciałabym spróbować windsurfingu ale nie na polskich wodach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figazmakiemm
ja bede w tym roku szalec na desce! :) i juz sie baaaaaardzo ciesze, bo ostatnie lato z indexem bylo miodzio :) az mi sie teskni za panią Ewą i cała ekipą <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×