Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szavka

Tyle razy miałam okazje stracić juz dziewictwo, ale sie boje

Polecane posty

Gość szavka

Mam 22 lata byłam w związku z dwoma facetami w życiu, z zadnym nie uprawialam seksu. Całowałam się z 17 chlopakami, ale zawsze jak przychodzi co do czego to pękam..boje się kochać, chce ale się boje czy to normalne, aktualnie jestem sama i nadal dziewica. Czy ktoś ma podobnie do mnie ze się boi tego pierwszego razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineciarka kutasiarka
Ja mam 23 i tez sie boje ale mialam juz facetow ja sie generalnie wstydze bo mam 120kg wagi ponczek na mnie wolaja i zad en seksu nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko 17 chłopaków, jaki przebieg. Ja całowałam się z 3 i uważam, że to za dużo... A mam tyle lat co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj niech sie cnota zrobi twarda nie do przebicia.Dasz ją do muzeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szavka
pirat flapjack nie mam pojęcia, blokuje się bardzo, lubie piesczoty ale jak przychodzi co do czego to sie boje, to juz mnie samą przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwetka007
ja miałam to samo z calowaniem... i zrobiłam to po pijaku.. a potem jakoś samo szło, a jeśli chodzi o seks to swojemu chłopakowi zaufalam na tyle że nie bałam się tego (światło nie było zapalone) więc myślę że też powinnas znaleść kogoś takiego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwetka007
ja miałam to samo z calowaniem... i zrobiłam to po pijaku.. a potem jakoś samo szło, a jeśli chodzi o seks to swojemu chłopakowi zaufalam na tyle że nie bałam się tego (światło nie było zapalone) więc myślę że też powinnas znaleść kogoś takiego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×