Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arek 88

żonka i paluszek

Polecane posty

Gość arek 88

Moja żona podczas seksu podnieca się jak wkłada mi palca w tyłek, też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam. Lubię mu wkładać palce w tyłek, bo to jest takie perwersyjne. Zawsze się tym nakręcę. Jak ktoś chce to chusteczki, albo papier toaletowy obok łóżka, bo można później wytrzeć palce z lubrykantu i jakby coś na nich zostało to też się wytrze i do innych akcji. Ja się nie brzydzę tego, że to jest tyłek i tego, że coś tam może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio pierwszy raz mojemu wsadzilam palec ale tylko na minimetr aon ciagle tak zaciskal uda, laczac nogi, dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi został w d***e tips i mam wtopę muszę iść do kosmetyczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek 88
ale dlaczego to was podnieca? Moja jest taka mokra ze jak na mnie siedzi to aż się z niej leje. Strasznie się rajcuje i ma mocne orgazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no z tym tipsem to mnie rozwaliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale odpowiedz najpierw ty czemuon takzacizka uda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiem ja też lubię jak mogę palca jej wsadzić a o penisie nie wspomnę ale zawsze myślałem że dziewczyn to nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek88
Nie wiem czemu pewnie go to krępuje. Ja tam nie miałem oporów bo widziałem że moja strasznie się napaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz ze ze wstydu? mozenie podobamu sie to hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek88
Jakby mu się to podobało to nie zaciskałby. Ja lubię jak mnie żonka liże pod jajkami, a z palcem nie było tak zle. Podjarałem się jej mokrą c**ką więc nawet nie zwracałem uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reswadfr
Myślę, że on się zaciska, bo jest jeszcze niedoświadczony. Nie wie jak ma robić żeby było mu lepiej. Mój facet już nauczył się nie spinać kiedy mu tak masuję. Zresztą nawet jak był zaciśnięty to jeden palec wchodził jak po maśle i problemu nie było takiego, że nie mogłam wsunąć, albo, że mocno go bolało już przy tym jednym palcu. Teraz mogę wsunąć trzy palce i nie jest spięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monoszczur a biszczur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reswadfr
A to on uda zaciska? Mi chodziło o mocne zaciskanie od*ytu. Z udami to najlepiej zrobić tak, że on się wypnie, albo położy na brzuchu, a ty będziesz z tyłu. Wtedy nie zaciśnie ud na twojej ręce, ani nie dotknie ciebie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reswadfr
Albo niech się położy na boku. Wtedy można położyć się z tyłu za nim i wsunąć palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×