Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lux med wroclaw ktory ginekolog najlepszy do prowadzenia ciazy

Polecane posty

Gość gość

jestem w ciazy, narazie potwierdzone testem. na wizyte wybieram sie narazie do dr grabowskiej ale moge jeszcze to zmienic poniewaz w internecie przeczytalam rozne opinie na jej temat. czy ktoras z was jest w stanie mi doradzic ktorego lekarza wybrac do prowadzenia ciazy. adres placowki jest mi obojetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę tylko powiedzieć kogo nie polecam : Pani. E. Jaworskiej reszty niestety nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka chodzila do Grabowskiej i byla zadowolona. ja osobiscie polecam Gasinska-Drozdowka, ale slyszalam, ze nie bedzie pracowac juz w luxmedzie, niestety. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ciąża jest trudna to nawet nie próbujcie prowadzić jej w Luxmed, bo oni wszystkie problematyczne ciąże, choć minimalnie odbiegające od średniej odsyłają do innych placówek. Dr Wojak, z tego co czytałam na znany lekarz, dał do zrozumienia jednej z pacjentek, że ma iść gdzie indziej jak tylko okazało się, że ciąża jest bliźniacza. Ja mam za sobą stratę zaawansowanej ciąży, dziś jestem matką, ale druga ciąża także trudna i jedna wizyta u dr Wojaka wystarczyła, by usłyszeć jaką Luxmed ma politykę w stosunku to ciąży innej niż fizjologiczna. Chodziłam do Rubina Dinera z Luxmed na Szewskiej, ale prowadzenie mojej ciąży to była jego dobra wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka89
Całą moją ciążę prowadził lekarz z lux medu, ciążą nie była zagrożona, ogólnie byłam bardzo zadowolona. Lux med nadal jest moją placówką, mamy tam wykupiony pakiet rodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredka 89 powiedz proszę który lekarz prowadził twoją ciążę, z którego byłaś zadowolona? Ja wczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży i szukam dobrego lekarza w lux med właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines192
moją ciąże w luxmed Wrocław prowadził pierw dr. Ziółkowski a później dr Wysocki. Wszystko było rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę jeszcze dodać, że NIE POLECAM dr Małgorzaty Winiarskiej. USG miałam bolesne, zakończone plamieniem i wielkim strachem o dziecko, a sama Pani doktor irytuje się na jakiekolwiek pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzegorz Grabowski Luxmed Wrocław. Nie polecam nawet na wypisanie skierowania. Badania sobie nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos był u dr Miroslawa Jakubow? Nie jestem w ciazy ale szukam raczej kogos nt nieplodnosci/endometriozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubin Diner na Szewskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie polecam dr Winiarskiej, wizyty były stresujące, miałam wrażenie ze dr jest osoba pretensjonalną bez powodu, za to jedno usg robiła mi dr Grabowska i byłam bardzo zadowolona, żałuje ze id początku nie prowadziłam ciąży u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grabowski? Nigdy!

Grzegorz Grabowski z Luxmedu to najgorszy lekarz u jakiego byłam. Miałam zapalenie, krwawienie z dróg rodnych i moczowych  i powiedział że l4 Wypisze jak będzie posiew. Posiew czas oczekiwania  4-7 dni. Może Pan doktor lubi jak kobiety cierpią? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Abstra...ąc od konkretnych lekarzy, nie polecam ze względu na kiepskie USG w gabinetach, znam co najmniej kilka przypadków gdzie lekarz wypatrzył na nich takie cuda, że inni lekarze się tylko w głowę pukali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×