Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Napalony nastolatek

walenie konia

Polecane posty

Gość Napalony nastek ten prawdziwy
Gram w szachy i lubię jeździć konno. Często chodzę do kina i teatru. Słucham muzyki klasycznej. Interesuje się też polityką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony nastek ten prawdziwy
Niestety jestem bardzo nieśmiały w stosunku do kobiet, dlatego tak często się masturbuję. Zacząłem chodzić na siłkę, by podnieść swoją samoocenę. Może uda mi się poznać jakąś sympatyczną dziewczynę, która lubi dobrze ułożonego i zbudowanego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej bierz dalej, amputuj sobie wacka i niech Ci zrobia pipkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony nastek ten prawdziwy
Już nie biorę kreatyny, boję się o moje genitalia. I tak rozmiarem mój penis niczym się nie wyróżnia, 16 cm, ale z tego co tutaj czytałem, dziewczyny i takie chętnie biorą do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony nastek ten prawdziwy
Sam jesteś pipka a do tego wiszą ci rodzyny przy anusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samego wacka nie biora... przy okazji maja kontakt z jego wlascicielem. wybacz, to taka drobna uwaga 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony nastek ten prawdziwy
W moim przypadku będą musiały. Nie zamierzam bowiem się angażować całym ciałem i umysłem. Zaszczytem dla nich i tak będzie zrobienie mi loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony nastek ten prawdziwy
Mogą sobie później podziwiać moje zayebiście wyrzeźbione ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony nastek ten prawdziwy
Podzieliłbym się ale jest tu za dużo sfrustrowanych przegrańców, którym by żyłka w duupie z zazdrośc**pękła, jakie foczki obracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze. nie wiem jakie mozgi maja foczki... ale czytajac ciebie uwazam, ze znalazles odpowiednie partnerki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony nastek ten prawdziwy
Każda jedna z moich foczek w trzech *****ch zadała by ci szacha a w następnym mata. Taka smutna prawda a tobie zostanie tylko podziękować z grę i założyć zgrzebne szaty i w pokucie chodzić po tematach kafeterii prosząc o wybaczenie, że dała się ograć rzekomo pustej, choć o boskim ciele blondynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wszystkich pakerów: orgazm męski nieodłącznie związany jest z ejakulacją; brak wytrysku = brak orgazmu=brak przyjemności= ch**j nie seks. Wszelkie sterydy powodują zanik jąder i bezpłodność, gdyż nie czym zapłodnić, bo sucho w jądrach. Na dobry seks trzeba se zapracować zdrowym trybem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtorze, poniewaz moj post zaginal nie musze daleko chodzic. przeczytalam twoja wypowiedz i uwazam, ze pokute juz odbylam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
no jasne ze foczki bzykasz tylko ze zadlic nie masz czym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony nastek ten prawdziwy
Do kolon mi nie wisi, to fakt, ale jest co wziąć do ręki. I do tego nie rozpływa się w ustach. A jak trzeba duupą poruszać, to nie zjara się po dwóch w sadach, tylko twardo stoi aż do momentu kiedy foczka staje w płomieniach ekstazy i dopiero po tym wybucha z całej swojej mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony nastolatek
To samo sie tyczy kreatyny czy tylko sterydow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena 1 18
Ja raz widziałam na czacie, na kamerce jak facet sobie walił konia. Facet bił konia śmiesznie bo jedną ręką naciągał sobie cały czas napletek, który miał już całkiem naciągnięty a drugą ręką pieścił się po odsłoniętej główce. My z kumpelom brechtałyśmy ze śmiechu a facet po chwili się spuścił na naszych oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gAdam 21
Pracuje w hurtowni materiałów budowlanych. Kiedyś szefowa wezwała mnie i powiedziała że redukuje etaty ale jak z*********a przy niej to zostanę w firmie. Sytuacja była bardzo niezbyt komfortowa ale szefowa to mega 43 letnia laska. Wyciągnąłem fiuta i się zonanizowałem. Waliłem konia przy szefowej a ona sobie patrzyła na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×