Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 miesięczne dziecko

Polecane posty

Gość gość

Hej jestem ciekawa co potrafi wasze 3 miesięczne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 m-ce skończy za dwa tygodnie, uśmiechnie sie czasem świadomie, wodzi wzrokiem za grzechotkami, trzyma główkę ładnie w pionie kiedy jest na rękach , na brzuchu kiedy leży to na chwilę podniesie główkę i stara się przewrócić na bok ale po chwili się wścieka i leży z nosem wbitym w kocyk ogólnie mały leń, je, sra i śpi. Większośc z tego umiała juz w pierwszych tygodnniach zycia poza usmiechaniem się, od tej ppory jakiegos znacznego postepu nie odnotowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moja miała 3 mc to dumna byłam najbardziej z tego że - nie jadła już w nocy i przesypiała 12 godzin - że samodzielnie bez bujania i takich tam zasypiała w łóżeczku we własnym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka zaczęła gaworzyć , sama zaczęła łapac przedmioty, gdy lapie sie ja za raczki to siada , je deserki, śmieje sie na glos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały jutro kończy 3 miesiące. Śmieje się na głos, bardzo dużo zaczął gaworzyć, trzyma grzechotkę i potrząsa nią, na brzuszku główkę trzyma ładnie przez kilkanaście minut i rozgląda się na boki, bada twarze dotykając ich, zdejmuje mi okulary, przewraca się na boki. x Najlepsze cyrki odstawia ze smokiem, potrafi się na niego nabić prawie przewracając się na brzuch. x Śpi po 2,5 do max 3 godzin w ciągu nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×