Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do kobiet ktore wyszly 2 raz za mąz i ich malzenstwo to taka sama pomylka jak 1

Polecane posty

Gość gość

Pewnie cos we mnie jest,ze tak sobie kulawo zycie układam...1 mąz hazardzista, tzw.indywidualista czyli czytaj oszołom i głupek, nieodpowiedzialny, pozaciagal dlugi,nie umial utrzymać pracy dluzej niż kwartal bo gdziekolwiek się na nim poznali zwalniali go.Ostatecznie ukradl mnie,dzieciom 70 tys zl.Byly to pieniądze które dostałam powiedzmy w spadku i nie ruszałam nawet zlotowki-w razie czego,na zle czasy, żeby doplacic do kredytu itp. nie wiem do tej pory czy przewalil to w kasynie,na zakłady b. czy akcje.Nie ważne.Z tego malzenstwa mam 2 córeczki.Ojciec nie placi alimentów,teraz już 3 miesiąc jak nie dostałam grosza,a mlodsza ma astmę i choruje notorycznie.koszt lekarst i leczenia w m-cu 01. i 02. to około 500zł. Sama pracuję, zarabiam jak na kobiete w miarę, mam samochod,stary ale mój,i mieszkanie,moje,nie na kredyt.Radzilam sobie zawsze.Bez zbytkow,ale dzieci nie odstawaly od innych,rodzice pomagali przy opiece jak szlam do pracy itd. 2 lata temu poznałam rozwodnika.wydawalo mi się ze dość zrownowazony. alimenty na corke placi 3 tys,dobre zarobki. Zaczelismy się spotykać,po 3 m-cach zamieszkaliśmy razem. Koniec koncow od jakiegoś czasu jestem męzatką i zgodziłam się na dziecko.za 1,5 m-ca rodzę. W tym czasie okazało się ze mój obecny mąz ma dlugi,wczoraj stracil pracę, jego ex-bezwzględna osoba,ktora go zdradzila, dązy do tego,aby dalej alimenty wynosily 3 tys. Moje dziecko w brzuchu nie ma nic,nie ma doslownie z czego kolyski kupic(kupie jak dostane dodatkowe pieniadze z dodatkowej pracy),a to dziecko z 1szego związku ma wszystko.Sprawa o obniżenie w poowie lutego.nie wiem co z tego będzie. Generalnie obojętne mi wszystko.Ja tak naprawdę mam w portfelu 5 zł. wyplata we wtorek. Maz nie ma pracy,dzieco w drodze. Mam to swoje mieszkanie, powrot do pracy pewny za rok, mysle tylko tym żeby dziecko się zdrowe urodzilao a corki nie chorowaly,a dam radę. Jednka w chwilach slaboasci tak jak teraz nie chce mi się zyc,naprawde z checia bym podciela sobie zyly.Tylko te dzieci biedne,kochane corki i to nienarodzone. nie wiem po co to pisze,jakis akt desperacji,bo wiadomo ze mnie wyzwiąz,napisza b dobrze,glupia pipo. nie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem twojego postepowania, zebys jeszcze byla kobieta, ktora bez faceta ani rusz. ale jak sama pisalas umiesz sobie sama w zyciu poradzic. po co znow sobie bralas balast w postaci kolejnego faceta? nie moglas po prostu tworzyc luznego zwiazku? po co ten slub, ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dlatego ze jestem idealistką,bo chciałam mieć"normalna rodzinę", męża i wszystko takie uporządkowane jak lubię.A zresztą po co pisać,sama siebie bym skopala jakbym mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale może Twój drugi mąż nie jest pomyłką? Ma długi ale spłacał bo miała dobrą pracę, a że ją stracił - cóż, zdarza się i tak. A ogólnie jest dobrym ojcem dla Twoich córek? Dobrym partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden przyzwoity mężczyzna nie zadaje się z rozwódkami. W dodatku dzieciatymi. A zrobienie takiej dziecka to już skrajna głupota i obrzydlistwo. Ale ty wybierasz gnojków, a nie mężczyzn. Zresztą na mężczyznę nie masz już przecież żadnych szans. I jeszcze jakaś debilka powyżej pyta czy jest dobrym ojcem dla cudzych dzieci ;):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemnogród stoi wyżej nademną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stoisz niżej niż ciemnogród. Wyrazy współczucia ;):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jeszcze niżej. Emotikony oddają twój stan emocjonalny? Buhahha przestań tak żreć to może będziesz troszkę mniej zawistna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można być lepszym ojcem dla cudzych dzieci niż dla swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty przestań tyle pić. I naucz sie emotikonów ;):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że można. Za górami, za lasami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruba świnia :D schudnij bo ci jeszcze jakaś dziunia chłopa porwie a wtedy to już kaplica dla ciebie.... Nie będziesz mogła mieć następnego bo rozwódka i żaden cię nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmartwisz się. Już mnie jakaś dziunia porwała ;):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gruba świnia zgłupiała do reszty ;):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokićkało ci się ciamajdo z bębnem jak ciężarna kobieta co się nauczył emotikonów więc wstawia jak leci. :D To szanująca się kobieta nie spojrzy na rozwodnika płacącego alimenty na dzieci i to jeszcze takiego którego była żona kopnęła w cztery litery :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję Ci ,jedyne co przychodzi mi na myśl to to ,że może dziecko będzie Waszym /Twoim oczkiem w głowie.Pociechą w życiu, na starość,Ale najpierw trzeba je wychować i wykształcić a to kosztuje.Ja też jestem samotną matką z swójką dzieci. Byłam po rozwodzie w związku nieformalnym przez 2 lata.Zaczęłam zauważać cechy byłego męża u nowego partnera i powiedziałam dość.Tu Ty zrobiłaś błąd- ślub ,dziecko.Z drugiej strony każdmu w tych czasach może się zdarzyć strata pracy byleby szybko szukał nowej a nie wpędzał Cię w długi,Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo rozwóda po rozwodzie powinna poczekać radośnie aż jej całkiem zarośnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się cieszę, że jestem myśląca. Wybrałam podobnie jak za pierwszym razem ;/ Kolejna porażka. Na szczęscie nie dałam się namówić na ślub i dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kolejnych zwiazkach podstawa powinna byc intercyza. Kazde z malzonkow zachowuje to co ma i dorabia sie po swojemu. Nie problem w tym, ze pokochalas faceta, i chcialas stabilizacji. Bo to normalne dla kazdej kobiety. Problemem jest to, ze nie przewidzialas skutkow. A takowe zawsze sie pojawiaja, takie czy inne, gdy wiaza sie ludzie majacy przeszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak facet zarobi 3000, a kobitka wcale, to mu kobitka z głodu zejdzie na intercyzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheheh kazdy podejmuje wlasne decyzje, mozna zejsc z glodu na intercyzie, ale mozna narazic sie na splacanie dawnych dlugow partnera...co kto woli. A mozna takze zyc sobie szczesliwie w nieformalnym zwiazku i unikac tego typu problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feng Shuii
Wow , what a frigging mess ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feng s czego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s huii ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze, szczerze współczuję ! Sama za miesiąc też rodzę i też mam męża rozwodnika.Wiem jak ciężki jest taki związek i ile rzeczy po czasie wyszło.Niestety czasu wrócić nie mogę :( Jakoś Ci się poukłada, mam nadzieję że mi też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×