Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anastazzzzjaaaa

pomóżcie,prosze chodzi o zaświadczenie o dochodach!!!

Polecane posty

Gość anastazzzzjaaaa

Witam, właśnie dostałam termin na rozwód (składam ja), bez orzekania o winie, sąd zażądał ode mnie zaświadczenia o zarobkach za okres 6 msc. I tu problem nie mam udokumentowanych dochodów, skąd ja mam je wziąć...aktualnie jestem w związku gdzie mój partner zarabia, a ja zajmuje się dzieciakiem. co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluzba dochodzaca
niech ci twoj urzad skarbowy wystawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazzzzjaaaa
tylko ze przez te 6 miesięcy nie pracowałam i dochodów nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj...zlozylas pozew o rozwod i nie dowiedzialas sie wczesniej, czego sad moze od ciebie wymagac? No to sobie narobilas balaganu......jezeli nie wykazesz zadnych dochodow, to sad moze przyznac wladze rodzicielska ojcu, bo ty nie jestes w stanie zaspakajac potrzeb dziecka. A jezeli powiesz, ze utrzymuje cie kochanek, to wyjdzie na jaw, ze zyjesz z darowizny, od ktorej nie odprowadzasz podatku. Oj, kobieto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyje jest dziecko, meza czy obecnego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz oświadczenie że utrzymujesz się z prostytucji i nie wiesz dokładnie ile zarobiłaś. Zgodnie z prawdą zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes mezatka, ale mieszkasz z innym facetem, tak? I zlozylas pozew o rozwod bez orzekania o winie???????? Dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazzzzjaaaa
no kur.... dobre! jeśli Pan "maż" wyjechał kilka lat do tylu za granice i nie zajmował się nami to dobre....a po powrocie do Polski miał dalej gdzieś syna to też super... ale cóż... od razu róbcie zemnie kur... i jeszcze gorszą nie znając mojej sytuacji! zadałam tylko pytanie chcąc otrzymać pomoc! żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sp..laj kur...o!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urząd wystawi ci z dochodem zerowym a ty buców nawet nie czytaj. W tym zasyfiałym kraju jak mąż ma kogoś tzn że żona jest do d**y,a jak kobieta ma kogoś to nie facet do d**y tylko ty kobieta jest k***ą. To zgraja p*****w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma męskiego odpowiednika słowa ku..wa. Bo ku..ew nadal oznacza kobietę. A ku..a i po..eb to dobrana para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rany, ludzie naprawdę mają problemy. pisze się pismo do sądu, że NIE PRACUJESZ od XXX miesięcy, w związku z tym NIE MASZ zaświadczenia o dochodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma męskiego odpowiednika słowa ku..wa. Bo ku..ew nadal oznacza kobietę. A ku..a i po..eb to dobrana para. x ciamajda, niedojda, mami synek, oszust, złodziej z patologicznej rodziny i prymitywna wiejska krowa też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu piszesz oświadczenie o dochodach zerowych, ewentualnie jakieś rodzinne,czy alimenty na dziecko i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×