Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

19 tc kupic wozek czy poczekac

Polecane posty

Gość gość

Mam dylemat znalazlam graco sybmbio uzywany za 600 zl ze wszystkim okazja jest naprawde fajna i nie wiem co robic kupic czy zaczekac. Jak zaczekam to nie mam pewnosci ze trafi sie cos fajnego i to w tak dobrym stanie za male pieniadze. Nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup. bedziesz miala jeden wydatek z glowy. jesli Ci sie podoba to nie zwlekaj. wyprawka jest na prawde kosztowna i jak sie wczesniej zacznie kupowac to wszystko mozna miec lepszej jakosci i nie ma pospiechu i problemow pozniej. prawda jest taka ze wiekszosc rzeczy trzeba miec przed porodem. bo nie wiesz czy a noz nie nastapi on np miesiac wczesniej? tfu, tfu tfu. Tego Ci z calego serca nie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za różnica teraz czy później. Chcesz - kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam dziś wózek jestem w 21 t, też myślę,że może za wcześnie, ale też fajna okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
graco symbio jest świetny, bierz i nie myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko koszmarny ten wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie kupowała bo mnie np do to czasu porodu spodobały się różne wózki i co jeden mi się podobał to poprzedni wydawał mi sie brzydki ,kupiłam wózek w połowie listopada a rodziłam w połowie grudnia . A druga sprawa symbio nowy aż tani nie jest ,600zl to bardzo mało nawet nie połowa ceny wózka ,po ilu dzieciach ten wózek i w jakim stanie bo moze ktoś chce tak mało bo wózek wizualnie ok a potem okaże się że kółka zaraz odpadną ,chyba że pewniak od znajomego i wiesz że cie oszuka jeżeli chodzi stan wózka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×