Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anastka

Trochę dziwna sprawa...

Polecane posty

Gość Anastka

A więc...mam 17 lat i od 3 mies uprawiam seks z chłopakiem, którego baaardzo kocham. Jesteśmy ponad rok ze sobą i nie jesteśmy jakimiś małolatami, którzy chcą sobie ''p******ć''. Powiem więc o co mi chodzi...1 raz nie bolał mnie ani troszkę, nie czułam pęknięcia błony, było bardzo przyjemnie. Jego penis jest duży, ma prawie 20 cm. No okej, to normalne może...ale...chcieliśmy spróbować seksu analnego - tylko jak to jest i czy boli. Włożył mi penis do połowy, a mnie znowu NIC nie bolało. Nie nawilżaliśmy niczym, ani nic. Kiedy uprawiamy seks nie czuję tak dobrze penetracji, mam wrażenie jakby tam był jeszcze luz. Dlaczego tak mam? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo taka jest twoja uroda, po prostu jesteś luźna, albo on ma cienkiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastka
zapomniałam dodać, że przed tymi trzema miesiącami mój owczarek niemiecki bez problemu wkładał mi analnie a teraz nie mogę :( nie wiem co zrobić? Aha owczarek nie miał aż 20 cm jak mój chłopak ale nic mnie wtedy nie bolało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz po prostu rozciągliwą c**kę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny pedał założył topic, spadaj cwelu do swoich wal w odbbyt kolesi takich jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi dziewczyna proponowała seks oralny, ale odmówiłem, bo gejem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myl oralnego z analnym :) anal to w dupsko typowe dla pedałów którzy tu na kobiecym forum mają swój zlot, bo w realu ryj by mieli oklepany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byku już Cię lubię :D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×