Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podkładanie świni w pracy

Polecane posty

Gość gość

Mam taki problem że mój pracodawca świadomie podkłada mi świnie w pracy. Zupełnie nie mam pojęcia dlaczego to robi, na moje prośby o rozmowę, konfrontacje nie odpowiada, bagatelizuje je, udaje, że nie ma problemu. Jednak problem jest i to poważny. Sprawa rozgrywa się pomiędzy nami i oboje doskonale wiemy co się dzieje jednak moją rzekomą niekompetencję ogłasza wszem i wobec co dla mnie jest bardzo żenujące. Nie bardzo wiem jak się zachować w tej patowej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie okulary-kamerę i nagrywaj, będzie na przyszłość dowód w sądzie, bo jak coś nie tak, to pewnie niedługo Cię zwolni, wiesz na wszystkich znajdzie się hak. Na świadków pewnie nie będziesz mogła liczyć, bo każdemu zależy na pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety dziś pseudo-pracodawcom wydaje się,że są panami życia i śmierci i wszystko im wolno.Rada-pracuj i szukaj innej pracy aż ją znajdziesz.Szkoda zdrowia dla takich klimatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram przedmówcę. Szukaj innej pracy i staraj się ignorować teksty. Inaczej można szału dostać. A nie zawsze warto. No, chyba, że zarabiasz tyle, że warto, to wtedy kup a aptece stopery i nie będziesz do słyszeć :) A jeśli sprawa jest poważniejsza i masz umowę o pracę to możesz zebrać dowody na to, że Cię upokarza i oskarżyć go o mobbing. Chociaż, nie wiem, czy w czasach dzisiejszego bezrobocia, możesz liczyć na kolegów z pracy w roli świadków. Lepiej stopery + szukanie innej roboty. Powinno pomóc doraźnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×