Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość femiii

uczucia wazniejsze sa dla kobiety niz sex,a jak jest panow?

Polecane posty

Gość femiii

ile z was zgadza sie z tym ?i moze panowie cos powiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz kobieta jest naduczuciowa więc samo przez sie natura tak ją wyposażyła.Menów wprost przeciwnie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne... w dzisiejszych czasach to kobietom bardziej zależy na seksie i nie ma tu mowy o żadnych uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidze tego uczucia jak miłość...chciałabym byc zimna, sex dla sportu, ale nic , kompletnie zadnych erotycznych myśli do facetów jesli nic nie czuje. Do bani taki charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stormm
Ja powiem tak pewnie znajda sie tu moze oburzeni... Ale jak pewnie znakomita wiekszosc uwazam ze sex jest nafajniejszym i najprzyjemniejszym elementem naszego zycia... Ja przytajmniej tak mam i traktuje to jako swietna forme spedzania czasu... Ale jak z kazda relacja miedzyludzką musi to odbywac sie z osoba do ktorej cos czuje tzn nie musi byc to milosc ale musi byc to jakies pozytywne uczycie... tak jak w zyciu nie utrzymujemy kontaktu z Osobami ktore nas denerwuja... Na kawe czy do kina nie umawiamy sie z osobami do ktorych nastawieni jestesmy obojetnie... Ma byc milo i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiiii
kazda z nas ma w sobie dar macierzynstwa,opiekunczosci milosci dbamy by ten jedyny byl dobrym mezem i ojcem.czy naszym obowiazkiem jest jego pilnowac by niepil nie robil bledow?facetowi nie zalezy na niczym,kazda zaliczy by sie spuscic a uczucia ma do placzu jak niema co wypic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lama mis koala okapi i zebra
no cóż ja jestem kobietą , a boję się rozstać z facetem, którego chyba już nie kocham, bo seks był niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lama mis koala okapi i zebra
no i w sumie zranić też go nie chce. bardziej mnie boli że ja bym go zraniła niż gdyby on mnie zranił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stormm
Wydaje mi sie ze nie mozesz tak generalizowac... Zarowno u mezczyz i u kobiet mozna spotkac rozne osobowosci i charaktery z tendencja "czestego" seksu krotkich zwiazkow i wchodzenia w nastepne... sam znam i takie kobiety mimo ze np. Sa matkami ale poprostu lubia seks i go nie idalizują jako jakiegos ekstremalnego przezycia tylko jako cos naprawde przyjemnego a nie musi to znaczac... seks = bede z nią (nim) do grobowej deski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiiii
zostalam brutalnie przez faceta potraktowana,wszystkie kobiety ponizyl,a ze mnie zrobil taka kobieta co nie przechodzi mi ustami dlatego ze zaniedbal mnie dzieci i dom,czy to jest moja wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stormm
Lama... Zebra z wlasnego doswiadczenia powiem Ci tak tego stanu nie zmienisz zawsze bedziesz tak myslala... Czasem troche czesciej czasem tylko bedzie gdzies Ci to z tylu glowy siedziec... Ale pamietaj ze zyje sie tylkko raz dzis to kolejny dzien ktory minąl a spedzilas go inaczej niz bys chciala... Szkoda zycia... Mialem partnerke zapatrzona we mnie jak w obrazek meczylo mnie to straszne po nie odwzajemnialem tego uczucia tak bardzo... podjalem decyzje i jej nie zaluje... Ona zqlozyla juz rodzine i jest szczesliwa... Ja tez :-) zycie jest zbyt KROTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stormm
Zeby nie bylo.... ja tez jestem szczesliwy... Chociaz rodziny nie zalozylem :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lama mis koala okapi i zebra
Stormm dzięki potrzebuję chyba takich słów żeby przerwać ten letarg, to zawieszenie w którym tkwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kobieta odmówiła seksu jak powiedziałem, że chcę z nią związku. A uprawialiśmy seks nawet 3 razy dziennie przez miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×