Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na walentynki

Polecane posty

Gość gość

Jak co roku większość panów zastanawia się co kupić swojej wybrance. Czym ją zaskoczyć i co najważniejsze co kupić żeby nie okazało się prezentem niechcianym. Jednym ze sprawdzonych sposobów na pewno jest dobrej jakości bielizna. Właśnie bielizna od lat jest sprawdzonym i zawsze pożądanym prezentem, szczególnie koszulki nocne: www.allegro.pl/Shop.php/Show?id=27508356&category=1454 Zmysłowe, wygodne i co najważniejsze podkreślające kobiece walory zawsze się sprawdzają jako wyśmienity prezent Walentynkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję romantyczną kolację: świece, przygaszone światło, w tle ulubiona muzyka. Jeżeli nie wiesz co przygotować to polecam coś nieskomplikowanego np. lasagne lub spaghetti carbonara. Do tego typu dań świetnie pasuje Castra Rubra z Domu Wina. Jeśli chcesz- dam Ci dobry przepis na lasagne. Palce lizać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastaziii
Ja to mam problem co kupić facetowi, bo mam wrażenie że już wszystkie pomysły mi się wyczerpały na święta..mikołajki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszka0
anastaziii jeśli masz problem to polecam kupić coś stylowego http://mojekrawaty.pl/ i do tego praktycznego a faceci takie prezenty właśnie lubią. ja nie mogę patrzeć np na kolejne kupowane misie.....plusze serduszka itd...bleeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warna90
Może jakiś wypad do SPA? Moja siostra była ostatnio na takim wypadzie w Dworze Sieraków. Wróciła odprężona i odpoczęta. Ja bym była zadowolona z romantycznej kolacji: wino, coś upichconego przez mojego męża i wspaniały nastrój. Ale się rozmarzyłam: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z martuszką i już tez kupiłam swojemu krawat bo wiem że nosi dużo i często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksankaWW
wiking w takim razie zazdraszczam twojej dziewczynie..bo mój to raczej nie wpada na takie fajne pomysły niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się najbardziej cieszyła z kolacji zrobionej przez mojego mężczyznę z winem plus może jakąś drobnostka typu bielizna a do tego jeśli kogoś stać zaproszenie na dzień spa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×