Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

robot kuchenny MR MAGIC

Polecane posty

Gość gość

Dzien dobry, Czy macie to urzadzenie? Napiszcie czy jestescie zadowolone i co tak naprawde najlepiej w nim robic, bo zdaje mi sie że nadaje sie raczej jako blender, natomiast slabo rozdrabnia i dobrze miesza tylko plyyne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko mr massyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milexica
Moja mama ma robota tej marki i jakoś nie zachwala. Ciągle jej coś szwankuje itd. Ja ostatnio zdecydowałam się za to na zakup robota Kalorik HA800 i sama stwierdziła, że lepszy jest. Także jeśli ktoś się dopiero zastanawia nad kupnem to ja polecam. Tym bardziej, że opinie ma dobre a teraz w wielu sklepach są fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dankaKiś
u mnie sprawdził się dopiero robot kohersen mycook. miałam różne inne i albo gdzieś coś pękało albo miały za mało funkcji. kohersena mam już ponad pół roku i sprawdza się idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milexica
Powiem szczerze, że nie mam pojęcia co to za robot. Lepiej postawić na coś bardziej znanego. Obecnie w bardzo dobrej cenie są roboty Thermomaster. Sama posiadam robot Kalorik HA800 i jestem bardzo zadowolona, bo urządzenie jest funkcjonalne i ułatwia pracę w kuchni. A cenowo to wcale nie wychodzi dużo dzięki promocji jaka jest chociażby w Kauflandzie. Gdyby ktoś chciał polecam zerknąć - http://thermomaster.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga

Mam Thermomaster Kalorik, w zeszłym roku spaliła się płytka z układem elektronicznym, która kosztowała ok.300 zł. Mąż wymienił sam, bo urządzenie miało już kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×