Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parabolale

plamienie tydzien przed okresem

Polecane posty

Gość parabolale

zwracam sie do was z pytaniem, poniewaz jest tu bardzo duzo doswiadczonych kobiet, znajacych sie na tych sprawach i takie wlasnie prosilabym o odpowiedzi ;) sprawa wyglada tak. w listopadzie stracilam ciaze. w 10 tyg wyrok - ciaza obumarla. lyzeczkowanie. miesiaczka pojawila sie 31 dni po zabiegu. wygladala normalnie, tak jak moje wczesniejsze @. po 30 dniach kolejna miesiaczka bez zarzutow. teraz planowo @ powinna przyjsc w najblizsza niedziele. wczoraj mialam plamienie rozowe, potem lekko czerwone, pod koniec dnia lekko brazowe. nie wiem co o tym myslec, nigdy wczesniej nie mialam takich plamiec srodcyklicznych. bylo to 8 dni po owulacji i 7 dni przed planowana @. dodam, ze nie kontroluje temperatury, nie czuje sie jakbym miala dostac okresu, a dzisiaj tez mam takie plamienie. jest tego na prawde malutko. jak myslicie co to moze byc? moze ktoras z was tez miala podobne plamienia? nie wybieram sie na razie do lekarza, poczekam do terminu @. jest to dla mnie jednak podejrzane. prosze o porady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parabolale
jak zwykle gdy zaklada sie jakis powazny temat, to nie odpisze na niego nikt, a jak jakas 16stka zaklada temat o tym, ze boli ja brzuch i mysli, ze to ciaza, to odpisuje na ten temat kazdy :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest podejrzane. Albo ciąża, albo zaburzenia hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parabolale
liczylam na troche wiecej wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja normalnie to zawsze miałam plamienia przed okresem, dopiero od kiedy biorę duphaston - nie mam lekarze generalnie to lekceważą, ale gdzieś wyczytałam, że plamienia przed okresem to może być skrócenie fazy lutealnej, co powoduje trudności z zajściem w ciążę u ciebie po ciąży może Ci się okres dopiero regulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo to nie jest poważna sprawa...Co mamy Ci napisać? chciałabyś przeczytać: plamienie implantacyjne...Al. powodów takiego plamienia może być 100. A to, że kiedyś czegoś nie miałaś, nie znaczy że mieć nie będziesz, żadna kobieta nie ma przez całe życie takich samych cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz plamienie implantacyjne, ale ciężko to przeciez stwierdzić przez forum, a moze okres sie przyspieszył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parabolale
do pani, ktora uwaza, ze to nie jest powazna sprawa - dziekuje, zobaczymy gdy ty bedziesz w takiej sytuacji. i kto mowi, ze chce przeczytac od was, ze to plamienie implantacyjne??? nic takiego nie napisalam, martwie sie ze to zaburzenia i ze spowodowane moga byc wczesniejszym poronieniem. ot wszystko :O okres to nie jest na 100%, bo przy okresie umieram z bolu, a tu tylko lekkie klucia w jajniku. poza tym przy okresie leci zywa krew i ''leci'', a ja mam skape plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ja byłam w identycznej sytuacji miesiąc temu. Za kilka dni pojawił się okres. To naprawdę może być objaw 10o rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parabolale
no to wolalabym, zeby to byl okres niz zaburzenia hormonalne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×