Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawisia

jak robicie kotlety mielone?

Polecane posty

Gość ciekawisia

jak w temacie. wyciągnęlam z zamrażarki jakiś kawałek mięsa wieprzowego( nie wiem czy to podgardle, szynka czy karczek) i właśnie się rozmraża jak zmielę to mięsko to co mam do niego dodac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic nie pomoże? mięso się rozmroziło i okazało się...schabem ;) ale to nic może kotlety będą smaczniejsze prze to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajko, cebula, namoczona wcześniej bułka, pieprz, sól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bułkę namoczoną w wodzie lub mleku i dobrze odciśniętą, podsmarzoną cebulkę, sól, pieprz , majeranek, jajko, szczyptę papryki. Uformuj kulki, obtocz w mące i usmaż. Gotowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno do dwóch jajek , drobno posiekaną cebulę, jeśli masz to jeszcze pietruszkę, do tego ja dodaję 3 kromki weki namoczone w mleku potem odrobinę bułki tartej tak żeby dobrze z tego wyrabiało się kotlety, oczywiście sól i pieprz, czasem trochę wegety, formujesz średnie kuleczki i na końcu je spłaszczasz i panierujesz tylko w bułce potem na gorący tłuszcz i dobrze je po upieczeniu jeszcze trochę w naczyniu podusić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mięso mielę razem z cebulą, potem dodaje jajko i kaszę mannę oraz pieprz i sól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schabu szkoda na mielone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze schabu troche kiepsko, takie suche mięso średnio nadaje sie na mielone najlepiej, jakbyś mogła dodać coś tłustego, bo kotlety będą miały kiepski smak i będą się rozpadać przy smażeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×